Produkt: EX10090402

|

Model: HT-WT-75-04

Worki do podlewania drzew - 75 l - 4 szt.

349,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Skuteczność – do zaopatrzenia w wodę małych i dużych drzew
  • Równomierność – woda jest dozowana w ciągu 4 godzin
  • Wydajność – o całkowitej pojemności 75 l i objętości wypełnienia 55 l (minus pień drzewa)
  • Możliwość łączenia – dzięki zamkowi błyskawicznemu można połączyć dwa worki do podlewania drzew, aby uzyskać podwojoną ilość wody
  • Trwałość – konstrukcja z PVC o gęstości D500 i żywicy jest niezwykle mocna i trwała

OPIS PRODUKTU

Worki do podlewania drzew – dla młodych i większych drzew

Aby Twoje drzewa dobrze się rozwijały i wspaniale rosły, potrzebują przede wszystkim jednej rzeczy: wody. Szczególnie młode drzewa, których korzenie nie są w pełni rozwinięte, należy regularnie podlewać. Równomierne nawodnienie umożliwią Ci worki do podlewania drzew marki hillvert! Po prostu przymocuj je do pni drzew i napełnij wodą po brzegi. Ponieważ drzewo rzadko stoi samotnie, w tej ofercie otrzymujesz 4 praktyczne worki na wodę!

Zapewnij dopływ wody do drzewek dzięki workom do nawadniania!

Każdy worek do nawadniania ma całkowitą pojemność 75 litrów. Jeśli owiniesz go wokół drzewa i przymocujesz, to napełnisz go do 55 litrów. Gwarantuje to, że podczas podlewania woda nie spłynie po powierzchni gruntu, ale powoli wsiąknie w ziemię. Zastosowany materiał, PVC o gęstości D500, regularnie uwalnia niewielkie ilości wody, aż do opróżnienia worka po upływie 4 godz. Woda dociera bezpośrednio do korzeni drzewa, nie odparowuje i zapewnia roślinie energiczny wzrost. Jeśli chcesz wzbogacić wodę nawozem, jest to również możliwe!

Worek do podlewania drzew jest wyposażony w zamek błyskawiczny służący do jego zamykania. Tworzy to elastyczny pojemnik, który napełnisz przez wlot o śr. 6 mm. Ten rozmiar jest idealny, jeśli używasz węża ogrodowego. Jeśli chcesz wyposażyć duże drzewa w odpowiedni worek do podlewania, połącz ze sobą dwie sztuki za pomocą zamka błyskawicznego. Teraz napełnij podwójny worek nawet dwukrotnie większą ilością wody!

Dzięki tej ofercie otrzymujesz 4 worki po 75 l, za pomocą których możesz zaopatrzyć w wodę do 2 dużych lub 5 małych drzewek o maksymalnej średnicy 17,5 cm. Worki są elastyczne, więc łatwo je złożyć do przechowania.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie