W obniżonej cenie

Produkt: EX10090346

|

Model: HAT-Q.BASS-300

Wózek ogrodowy - z zaczepem przyczepy - 300 kg - uchylny - 210 l

1429,00 zł 1679,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 1679,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – wózek ogrodowy o dużej pojemności 210 l / 300 kg
  • Prosta obsługa – wygodny załadunek i rozładunek dzięki funkcji przechylania
  • Zwrotność – nadaje się do użytku w każdym terenie dzięki wyjątkowo dużym oponom pneumatycznym
  • Ergonomia – wyściełana rączka zapewnia wygodę nawet podczas długiego użytkowania
  • Praktyczność – oprócz ergonomicznego uchwytu do obsługi ręcznej dzięki zaczepowi z głowicą kulową 50 mm nadaje się do użytku z mobilnymi kosiarkami, traktorami ogrodniczymi lub podobnymi pojazdami

OPIS PRODUKTU

Wózek ogrodowy przechylany o dużej pojemności do łatwego załadunku i rozładunku

Wózek ogrodowy z funkcją przechylania hillvert to idealne rozwiązanie transportowe do każdego ogrodu, gospodarstwa lub na plac budowy. Możesz go używać do sprawnego i wygodnego transportu do 300 kg lub 210 l odpadów ogrodowych, ziemi, piasku lub wody. Przyczepkę ogrodową możesz ciągnąć za pomocą ergonomicznego uchwytu lub podłączyć go do mobilnych kosiarek, traktorów ogrodniczych lub podobnych pojazdów dzięki zaczepowi kulowemu o średnicy 50 mm.

Wyjątkowa, najwyższej jakości przyczepka do traktorka ogrodowego z oferty hillvert

Solidna konstrukcja wózka ogrodowego transportowego składa się z trwałej stalowej ramy i skrzyni z wytrzymałego, odpornego na uderzenia tworzywa polipropylenowego. Dzięki bardzo dużym kółkom pneumatycznym wózek ogrodowy nadaje się do użytku i łatwego manewrowania w każdym terenie. Wysokiej jakości materiały gwarantują stabilność i swobodę ruchu – nawet pod dużym obciążeniem.

Wózek ogrodowy wywrotkę hillvert szybko i czysto załadujesz dzięki dużej, otwartej skrzyni. Przechylanie wózka transportowego umożliwia prosty i bezpieczny rozładunek. Zwrotność i łatwość obsługi sprawiają, że wózek ogrodowy z linii hillvert jest nieodzownym pomocnikiem w szerokiej gamie zadań.

DANE TECHNICZNE