Mikrofalówki

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 3 z 3 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Nowoczesny styl życia wymaga zastosowania prostych i szybkich rozwiązań. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, marka Royal Catering stworzyła linię mikrofalówek do domowego oraz profesjonalnego użytku. Świetnie sprawdzą się do odgrzewania wcześniej przygotowanych posiłków. Wysoka jakość wykonania i wytrzymałość pozwalają na wykorzystywanie ich w stołówkach oraz kuchniach pracowniczych. Jeżeli szukasz podobnych sprzętów do swojej firmy, sprawdź także dostępne w sklepie expondo.pl ekspresy do kawy oraz zmiękczacze do wody.

Ogromną zaletą prezentowanych mikrofalówek jest ich duża wydajność. Urządzenia posiadają dużą moc, dzięki której odgrzewanie posiłków przebiega szybko i sprawnie. Za sprawą użycia obrotowego talerza zachodzi to równomiernie (pozwala uniknąć tzw. zimnych miejsc). Jest on dużej średnicy, więc pomieści pełny posiłek obiadowy. Moc można ustawiać za pomocą pokrętła na wybranym przez użytkownika poziomie. Timer (0-30 min) to z kolei ułatwienie w przypadku podgrzewania dań gotowych, przy których producent określił idealny czas potrzebny na właściwe przygotowanie posiłku.

Mikrofalówki doskonale nadają się zarówno do podgrzewania dań, rozmrażania półproduktów, jak i np. zagotowania wody w kubku. Istnieje wiele przepisów na pyszne ciasto czy proste potrawy ugotowane w mikrofalówkach. Kuchenki marki Royal Catering nadają się do takich celów idealnie!