Piece konwekcyjne

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 7 z 7 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Profesjonalna gastronomia potrzebuje sprzętów odznaczających się funkcjonalnością, łatwą obsługą oraz korzystną ceną. Kryteria te spełniają piece konwekcyjne marki Royal Catering. Umożliwiają one szybkie upieczenie szerokiej gamy dań. Sprawdzają się zarówno w pizzeriach, eleganckich restauracjach, jak i lokalach z domową kuchnią.

Jeżeli zainteresowały Cię urządzenia dostępne w tej kategorii, sprawdź także dostępne w ofercie expondo.pl kuchenki elektryczne oraz smażalniki.

Piece gastronomiczne z różnymi funkcjami

Zaletą oferowanych pieców marki Royal Catering jest wyposażenie ich w funkcję cyrkulacji powietrza. Dzięki konwekcji – względem tradycyjnych metod – osiąga się szybsze pieczenie (do 30%), równomierne opiekanie, świetne zarumienienie potraw oraz znaczną oszczędność energii. Część dostępnych modeli posiada funkcję pary. Dzięki nawilżeniu potrawy doskonale się pieką – ciasta stają się pulchne, a mięsa kruche i soczyste.

Kontrolę pieczenia gwarantują drzwi ze szkła hartowanego, które się mocno nie nagrzewają. Wnętrze komór jest podświetlone. Za pomocą termostatu można precyzyjnie ustalić temperaturę pieczenia, a timer automatycznie wyłączy sprzęt po określonym czasie.

Wytrzymałe piece konwekcyjne ze stali nierdzewnej

Solidne urządzenia zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Jest to materiał odznaczający się cenionymi w gastronomii właściwościami – doskonale znosi wysoką temperaturę, nie koroduje, a dzięki małej porowatości stal łatwo także wyczyścić. Dodatkowo odznacza się atrakcyjnym wyglądem oraz odpornością na mechaniczne uszkodzenia. Własności te przekładają się na długą żywotność oferowanych pieców.

Urządzenia wyposażono w komplet akcesoriów. W zależności od modelu są to kratki, tace do pieczenia oraz specjalne chwytaki do blach. Dzięki nim użytkowanie pieców konwekcyjnych możliwe jest niemal natychmiast po rozpakowaniu przesyłki!