Polerki

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

Polerki, podobnie jak inne pokrewne im maszyny od MSW: szlifierki do kamienia na mokro, szlifierki do spoin pachwinowych oraz szlifierki taśmowe do rur, to sprzęt nowoczesny i funkcjonalny. Sprawdzą się jako narzędzie do polerowania lakieru w warsztacie samochodowym, będą użyteczne dla renowatorów podczas pracy z drewnianymi meblami lub wymagającymi odświeżenia dekoracjami z różnych metali. Po zamontowaniu odpowiedniej tarczy oferowane polerki można wykorzystać do oszlifowania powierzchni. Nadają się również do woskowania i nabłyszczania.

Prezentowane urządzenia są bardzo poręczne. Dzięki długiemu przewodowi zasilającemu oraz ergonomicznym uchwytom praca z nimi jest komfortowa. Wykorzystanie najnowszych technologii pozwoliło na stworzenie sprzętu kompaktowego o niewielkiej masie.

Polerki to sprzęt użyteczny i funkcjonalny

Jeżeli zainteresowały Cię polerki dostępne w naszej ofercie, poznaj inne elektronarzędzia od MSW: młotowiertarki, nożyce do blachy oraz nowoczesne stacje lutownicze.

Polerki z dostawą pod wskazany adres

Wszystkie produkty dostępne w naszym asortymencie przechodzą szereg wymagających testów technicznych. Niezależnie od tego, czy chodzi o prosty konstrukcyjnie regał ze stali nierdzewnej, czy zaawansowaną technologicznie spawarkę, musimy mieć pewność, że oddajemy w Twoje ręce artykuł o doskonałych parametrach użytkowych. Nieustanna troska o jak najwyższą jakość zaowocowała rosnącą renomą sklepu expondo.pl oraz licznym gronem stałych odbiorców.

Oferowane przez nas polerki cieszą się uznaniem klientów z różnych branż: mechanicznej, stolarskiej oraz kamieniarskiej. Dzięki dużej mocy silnika i możliwości regulacji prędkości obrotów (w zależności do obrabianego materiału) nadają się do pracy z rozmaitymi powierzchniami: z metalu, drewna, plastiku oraz ceramiki lub kamienia. Szczególnie chętnie wykorzystywane są przez lakierników do odświeżania lakieru samochodowego. Polerki to sprzęt idealny do profesjonalnych zastosowań, który dzięki prostej obsłudze i użyteczności świetnie odnajdzie się również w amatorskim garażu lub warsztacie.

Poznaj jakość oferowanych w expondo.pl polerek i zamów wybrane elektronarzędzie z dostawą pod wskazany adres!