Szlifierki kombinowane

Zainspiruj się blogiem expondo

Szlifierka kombinowana to szczególny rodzaj szlifierki stołowej wyposażonej zarówno w pas szlifierski, jak i tarczę. Marka MSW oferuje wysokiej jakości szlifierki taśmowo-tarczowe, które doskonale sprawdzą się w warsztatach naprawczych, renowacyjnych, zakładach przemysłowych oraz prywatnych pracowniach miłośników majsterkowania. Podobnie jak inne elektronarzędzia dostępne w sklepie expondo.pl, prezentowany sprzęt cechują wysokie parametry techniczne i solidne wykonanie.

Szlifierka taśmowo-tarczowa od MSW łączy ze sobą uniwersalność i bezpieczeństwo eksploatacji. Producent godnych zaufania opalarek, polerek, noży do styropianu, multiszlifierek oraz wielu różnych praktycznych artykułów poleca poniższe narzędzia do obróbki drewna, metalu i tworzyw sztucznych.

Uniwersalna szlifierka stołowa

Dlaczego szlifierka kombinowana (tzw. kombi) jest tak wielozadaniowa? Zawdzięcza to dwóm sposobom szlifowania – tarczą i pasem. Rodzaj obróbki można dobrać do materiału i wykonywanej czynności. Szlifierki marki MSW proponowane w tej kategorii sprawdzą się w nadawaniu kształtu, czyli np. przecinaniu, zaokrąglaniu, ostrzeniu, spłaszczaniu krawędzi, oraz likwidowaniu śladów korozji. Elementy szlifujące powierzchnię, zależnie od ziarnistości, zdają egzamin w obróbce wstępnej i wykończeniowej.

Aby uzyskać pożądany efekt, konieczne są nie tylko wysokiej jakości akcesoria, ale przede wszystkim parametry zapewniające wydajną pracę. Prezentowane szlifierki stołowe wyposażono w energooszczędne silniki, generujące szybkie obroty tarczy i optymalną prędkość taśmy. Dzięki jednoczesnemu działaniu dwóch narzędzi ściernych użytkownik może pracować efektywniej.

W sklepie expondo.pl znajdziesz sprawdzone w wielu warsztatach nożyce do blachy, spawarki i wiertarki, których cechą wspólną jest łatwość obsługi. Tak samo jak szlifierki kombi – zaopatrzone w przycisk ON/OFF. Zarówno tarczę, jak i pas szybko wymienisz. Opcja zamocowania do powierzchni roboczej to gwarancja stabilności. Gumowe nóżki redukują wibracje.

Szlifierka taśmowo tarczowa – bezpieczeństwo

Szlifierka kombinowana taśmowo tarczowa charakteryzuje się bezpieczeństwem eksploatacji. Projektanci skonstruowali ją tak, aby zapewnić jednocześnie ochronę i ergonomię podczas każdego etapu pracy. Przed opiłkami i odpryskami zabezpiecza deflektor iskier. Jest to element zdejmowany, z opcją regulacji. Nakładka z przezroczystego materiału pozwala w pełni kontrolować obróbkę, nie zaburzając widoczności.

Pas szlifierski i tarcza posiadają obudowy, chroniące nie tylko otoczenie, ale również same elementy, np. przed ewentualnym uszkodzeniem. Wygodę zapewniają podstawki, które sprawiają, że przedmiot nie przesuwa się w czasie szlifowania. Do każdego modelu dołączamy instrukcję obsługi.

Szukasz bezpiecznego, a zarazem wydajnego sprzętu? Oferta marki MSW jest dla Ciebie! Szeroka gama szlifierek gwarantuje kompleksową obróbkę drewna, metali i tworzyw sztucznych zawodowcom i amatorom. Już dziś wyposaż swój warsztat wspólnie ze sklepem expondo.pl.