Produkt: EX10440013

|

Model: CS 451 P13

Piła do betonu - jezdna - 13 KM - 2570 obr./min - tarcza: Ø450 mm

10 129,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Moc – silnik 13 KM zapewnia wysoką prędkość 2570 obr./min
  • Profesjonalizm – bardzo dokładne cięcie dzięki precyzyjnej tarczy tnącej
  • Łatwa obsługa – wygodne ustawienie żądanej głębokości cięcia za pomocą pokrętła
  • Wszechstronność – do cięcia nawierzchni betonowych i asfaltowych
  • Wytrzymałość – wysokiej jakości stalowa rama, smarowane łożyska stojakowe, a także wysokiej jakości silnik Hondy oraz układ chłodzenia wodą ze zbiornikiem 25 l

OPIS PRODUKTU

Piła spalinowa do betonu i asfaltu

Piła do betonu Norton Clipper ma silnik o mocy 13 KM i prędkości 2570 obr./min. Dzięki temu precyzyjnie tnie beton i asfalt nawet w bardzo trudno dostępnych miejscach. Wyposażona w wysokiej jakości tarczę i system chłodzenia wodą przecinarka gwarantuje wydajną pracę.

Wydajność i bezpieczeństwo: piła jezdna do betonu marki Norton Clipper

Bezstopniowa regulacja głębokości cięcia do 170 mm jest bardzo przyjazna dla użytkownika. Prowadnica przecinarki do betonu działa płynnie przez cały czas pracy. Rezultatem jest bardzo dokładne cięcie. Zapewniają to również precyzyjny wałek oraz ostrze piły o wymiarach Ø450 mm.

Praca z przecinarką do asfaltu jest bardzo bezpieczna. Osłona pasa i tarczy zostały wykonane z jednego elementu wytrzymałej stali. Jest mocno przykręcony do ramy głównej, ale można go zdemontować, aby wymienić komponenty. W przypadku zagrożenia wyłącznik awaryjny w bardzo krótkim czasie zatrzymuje urządzenie.

Piła do betonu przekonuje również pod względem trwałości. Ma solidną stalową ramę, smarowne łożyska stojakowe, wysokiej jakości silnik Hondy oraz system chłodzenia wodą ze zbiornikiem 25 l. Przecinarka do betonu będzie radzić sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami przez wiele lat.

DANE TECHNICZNE