Stoły warsztatowe

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 14 z 14 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Stoły warsztatowe: oferta sklepu internetowego expondo.pl

Brakuje Ci miejsca do pracy w warsztacie? A może drzemie w Tobie pasja majsterkowicza, ale nie masz gdzie jej wykorzystać? Żaden problem! Sklep internetowy expondo.pl specjalnie dla Ciebie przygotował ofertę stołów warsztatowych, z którymi od razu weźmiesz się do pracy!

W naszym asortymencie znajdziesz wysokiej jakości meble warsztatowe renomowanych marek MSW oraz RAMIA. Zarówno stoły narzędziowe, jak i stoły stolarskie zostały stworzone z myślą o profesjonalnym i hobbystycznym użytku. Dzięki temu w tej kategorii znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

W jakich miejscach przydadzą się profesjonalne stoły robocze?

Gdzie wykorzystasz stoły warsztatowe? W dużym skrócie – wszędzie tam, gdzie używasz narzędzi ręcznych i elektronarzędzi! Stoły pozwalają na szereg różnych prac w pozycji stojącej. Koniec więc ze schylaniem czy kucaniem! Niezależnie od tego, czy chcesz wiercić, przykręcać, piłować, szlifować, ciąć czy ściskać ze stołami warsztatowymi, zrobisz to o wiele wydajniej.

Do wyboru masz dwa rodzaje – stoły stolarskie oraz stoły narzędziowe. Oba typy wyróżniają się ogromną praktycznością, więc z pewnością znajdziesz dla nich zastosowanie. Czym się różnią?

Wybierz odpowiedni stół do stolarni

Stoły robocze warsztatowe do stolarni prawie w całości są wykonane z drewna, co idealnie pasuje do wymogów każdego stolarza. Jednak ich największym wyróżnikiem jest zastosowanie wbudowanych imadeł. Dzięki nim nie musisz mocować zewnętrznych urządzeń tego typu. Wykorzystasz je do unieruchomienia elementów, które chcesz oszlifować czy oheblować.

Pamiętaj, żeby zaopatrzyć się w akcesoria stolarskie. Dzięki nim obróbka drewna na stole stolarskim stanie się czystą przyjemnością. Jeśli interesuje Cię, jak dokładnie wygląda praca stolarza, to zachęcamy do przeczytania naszego artykułu: Rzeźbienie w drewnie.

Praktyczny stół narzędziowy do warsztatu

Stoły warsztatowe narzędziowe to świetne rozwiązanie, jeśli masz problem z uporządkowaniem swoich narzędzi. Specjalne tablice z haczykami oraz szuflady pomogą Ci ułożyć najczęściej używane przybory. Dzięki temu zawsze masz je w zasięgu ręki.

Wybrane stoły warsztatowe wyposażono w nóżki o regulowanej wysokości. Pozwalają one dostosować wysokość blatu roboczego do Twojego wzrostu. Zmniejsza to ryzyko pojawienia się bólu pleców i karku. Ponadto w naszym sklepie znajdziesz mobilne stoły warsztatowe, które w każdej chwili przestawisz z miejsca na miejsce, gdy nie masz pewności, jak urządzić warsztat.

Poza stołami narzędziowymi sklep expondo.pl proponuje także stoły przeznaczone do konkretnych elektronarzędzi. Znajdziesz wśród nich m.in. stoły do ukośnicy lub frezarki górnowrzecionowej. Jeśli więc posiadasz takie urządzenia, to warto dobrać do nich odpowiednie podstawy, aby pracować stabilnie i bezpiecznie.

Jakie zalety ma stół warsztatowy marki MSW?

Największą zaletą stołów warsztatowych oferowanych w sklepie expondo.pl jest ich wytrzymałość. Wykonano je bowiem z bardzo mocnych materiałów takich jak stal czy drewno bukowe. Znoszą one nawet najtrudniejsze warunki, z którymi spotkasz się na co dzień w warsztacie stolarskim i nie tylko. Masz więc pewność, że prezentowane stoły robocze warsztatowe posłużą Ci przez wiele lat.

Jeśli jednak szukasz czegoś bardziej mobilnego, w czym przechowasz wszystkie narzędzia, to rozważ zakup wózków narzędziowych. W ich szufladach umieścisz śrubokręty, klucze, młotki itd. Zachowasz też nieskazitelny porządek na swoim stanowisku pracy.

Z kolei dla tych, którzy często pracują w terenie i wożą narzędzia w swoich autach mamy wysokiej jakości skrzynki narzędziowe. Wystarczy, że przymocujesz je do paki lub bagażnika i wrzucisz swoje ulubione sprzęty. Z nimi masz pewność, że gdziekolwiek nie pojedziesz, zabierzesz ze sobą niezbędne narzędzia.