Produkt: EX10011487

|

Model: RCCO-3.0

Piec konwekcyjny - 4 poziomy - 2800 W - funkcja pary

2649,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Oszczędność miejsca – kompaktowy rozmiar
  • Konwekcja – cyrkulacja powietrza pozwala osiągnąć doskonałe wyniki; piec rozgrzewa się do 250°C
  • Praktyczność – wtrysk pary pozwala uzyskać soczyste potrawy
  • Precyzja – timer pozwala ustawić czas pieczenia w zakresie do 120 min
  • Wygoda – 3 ażurowe ruszty i blacha do pieczenia

OPIS PRODUKTU

Piec konwekcyjny 2800 W od Royal Catering

Oferowany przez Royal Catering piec konwekcyjny o mocy 2800 W to propozycja przeznaczona dla profesjonalnej gastronomii. Sprawdzi się w restauracjach, barach, lokalach typu fast food, food truckach, kawiarniach oraz innych miejscach, gdzie serwuje się ciepłe posiłki. Umożliwia szybkie przygotowanie np. pizzy czy zapiekanek, wypiek bułek lub ciast.

Kuchenka konwekcyjna RCCO-3.0 – opis

Doskonałą skuteczność pieca RCCO-3.0 zapewniają wysoka moc grzewcza oraz wentylator, który wymusza ciągły obieg powietrza. Konwekcja sprawia, że pieczenie postępuje szybko i równomiernie, a produktów nie trzeba obracać. Pozwala oszczędzić energię i uzyskać lepsze efekty. Automatyczny termostat utrzymuje temperaturę na żądanym poziomie (maks. 250°C), a wbudowany programator ustawia czas pracy (od 0 do 120 min). Dzięki funkcji pary (włączana przyciskiem) można uzyskać wyjątkowo soczyste mięsa oraz miękkie i pulchne ciasta.

4 tacki w zestawie (3 ażurowe ruszty oraz aluminiowa blacha do pieczenia) umożliwiają rozpoczęcie pieczenia natychmiast po rozpakowaniu urządzenia. Odległość (w pionie) pomiędzy poszczególnymi półkami wynosi 7 cm – to w zupełności wystarcza, aby piec kilka pizz lub zapiekanek jednocześnie. Wkładanie i wyjmowanie potraw z pieca Royal Catering ułatwia dołączony w komplecie uchwyt do tac. Podświetlenie wnętrza ułatwia kontrolę gotowości przygotowywanych dań.

Wzorowa wytrzymałość modelu RCCO-3.0 to zasługa doskonałej jakości materiałów. Wnętrze piekarnika obudowane jest stalą nierdzewną odporną na wysoką temperaturę, estetyczną i łatwą w utrzymaniu. Drzwiczki pieca wyposażono w szybę z dwuwarstwowego szkła hartowanego z przestrzenią w środku (utrudnia utratę ciepła).

Na wygodę użytkowania wpływają gładkie powierzchnie urządzenia, które łatwo się czyści. Antypoślizgowe nóżki zapobiegają niechcianemu przesuwaniu się pieca konwekcyjnego Royal Catering, chroniąc jednocześnie przed zarysowaniem powierzchni. O bezpieczeństwo użytkowania dba także system zapobiegający przegrzaniu. Piec automatycznie wyłączy się, kiedy temperatura osiągnie nadmiernie wysoki stopień,

Piec RCCO-3.0 to praktyczne i uniwersalne rozwiązanie, które ułatwi pracę w każdej profesjonalnej kuchni. Zarówno restauracje, kawiarnie, jak i bary szybkiej obsługi docenią możliwość pieczenia na czterech poziomach jednocześnie, dużą wydajność i wygodę utrzymania urządzenia w czystości.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA