Produkt: EX10030568

|

Model: SBS-BS-100C

Waga dziecięca - 100 kg - LCD

299,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Duży zakres – obciążenie do 100 kg
  • Czytelność – wyświetlacz LCD
  • Funkcjonalność – możliwość zmiany jednostki ważenia (kg, oz, lb)
  • Praktyczność – wypalona laserowo miarka do mierzenia wzrostu dziecka
  • W zestawie – waga dostarczana z 3 bateriami AAA 1,5 V

OPIS PRODUKTU

Waga dziecięca do 100 kg Steinberg Basic

Waga dziecięca marki Steinberg Basic posłuży do kontrolowania masy niemowląt, a także dorosłych i młodych zwierząt domowych. Dlatego model SBS-BS-100C nadaje się do użytku prywatnego w domu.

Waga niemowlęca SBS-BS-100C – opis

Dokładne pomiary, jakie przeprowadzisz za pomocą tego urządzenia, to zasługa wysokiej jakości czujników. Sprzęt jest przystosowany do ważenia w zakresie od 50 g do 100 kg. Ponadto zastosowane funkcje dodatkowo podnoszą praktyczność wagi dziecięcej. Możesz skorzystać ze zmiany jednostek (kg, oz, lb), tarowania, wstrzymywania i nie tylko.

Dużą platformę do ważenia o wymiarach 355 x 308 mm można dodatkowo powiększyć o specjalną tackę (600 x 258 mm). Jej wyprofilowany kształt chroni niemowlaka przed wypadnięciem. Z kolei na jej powierzchni umieszczono miarkę służącą do kontrolowania wzrostu dziecka. Wypalono ją za pomocą lasera.

Za zasilanie modelu SBS-BS-100C odpowiadają 3 baterie AAA 1,5 V (w zestawie). O optymalne zużycie energii dba funkcja auto OFF. Wyłącza ona urządzenie po 5 min bezczynności.

Wyświetlacz LCD służy do odczytywania rezultatów. Jego wymiary (69 x 33 mm) oraz wielkość cyfr (24,6 mm) pozwalają z łatwością dostrzec wyniki. W razie potrzeby możesz podświetlić ekran.

Z wagą dziecięcą marki Steinberg Basic bardzo szybko poznacz masę niemowlęcia. Wysoka precyzja oraz praktyczne rozwiązania sprawiają, że model SBS-BS-100C wykorzystasz w domu. Przekonaj się o skuteczności wagi już dziś!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie