Szybkowary

Zainspiruj się blogiem expondo

Szybkowar (dostępny na rynku często pod nazwą multicooker) to wielofunkcyjny sprzęt niezastąpiony w każdej kuchni. Renomowana marka Royal Catering oferuje różne warianty szybkowarów, które niezależnie od parametrów łączy korzystna cena. Garnki elektryczne dostępne w tej kategorii sprawdzą się zarówno w profesjonalnym, jak i domowym zastosowaniu. Produkty charakteryzują się bezpieczeństwem eksploatacji oraz uniwersalnością; posiadają unikalny zawór ciśnieniowy i kilkanaście receptur przyrządzania dań, np. ryżu, mięsa, warzyw, mięsa, zup, ryb.

Sklep internetowy expondo.pl proponuje m.in. sprzęt gastronomiczny dla restauracji, kawiarni, barów, food trucków, lodziarni, a także wysokiej jakości urządzenia, które zdadzą egzamin w gospodarstwach domowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Do czego służy szybkowar elektryczny?

Szybkowar elektryczny, czyli szczelny garnek wykorzystujący wzrost ciśnienia, docenią przede wszystkim entuzjaści zdrowych potraw. Dzięki jedenastu recepturom użytkownik przygotuje w nim bardzo szybko (np. w ciągu 15 lub 30 minut) rozmaite dania i dodatki, w tym mięso, ryż, zupę, warzywa, pizzę, ciasto, jogurt, owsiankę, rybę, jaja i ziemniaki. Urządzenia mają także funkcje gotowania na parze oraz podgrzewania posiłków. Wszystkie tryby objaśniono w instrukcji obsługi. Czytelny panel sterowniczy zapewnia ich proste i wygodne ustawienie. Nieprzywierająca powierzchnia garnka sprawia, że jedzenie nie przypala się.

Potrawy, które przygotujesz w garnku wielofunkcyjnym zachowują swoje wartości odżywcze za sprawą mniejszego dostępu tlenu niż w przypadku gotowania tradycyjnego. Ponadto są bardziej wilgotne, ponieważ para wodna nie ulatnia się. Jeśli już jesteś zdecydowany na zakup multicookera, sprawdź jakie parametry ma sprzęt Royal Catering.

Garnek wielofunkcyjny – cechy i parametry

Sklep expondo.pl proponuje modele szybkowarów o odmiennej wielkości, np. 4, 6 i 8 litrów. Zależnie od pojemności urządzenia wyposażono w ekonomiczne elementy grzewcze o różnej mocy. Praktyczna funkcja pamięci pozwala wznowić działanie z wybranymi wcześniej parametrami. Prosta oraz intuicyjna obsługa jest możliwa za sprawą panelu sterowniczego opartego na systemie sztucznej inteligencji (AI).

Jeśli chcesz wyposażyć swoją profesjonalną kuchnię w sprzęt gastronomiczny zapewniający przyrządzanie i przechowywanie w optymalnych warunkach zdrowych posiłków, poznaj blendery, pakowarki próżniowe oraz chłodziarki marki Royal Catering dostępne na stronie expondo.pl. Oferowane produkty łączą w sobie wysoką jakość, którą doceniło wielu kucharzy i szefów kuchni, z korzystnymi cenami.