Kuchenki elektryczne

Zainspiruj się blogiem expondo

Chcąc jak najlepiej zorganizować przestrzeń w kuchni, potrzebujesz urządzeń, które nie tylko cechują się doskonałą wydajnością, ale i rozmiarami oraz funkcjami pozwalającymi na umieszczenie ich nawet w najmniejszej kuchni. Do takich sprzętów bez wątpienia należą kuchenki elektryczne niemieckiej marki Royal Catering.

W oficjalnym sklepie producenta znajdziesz kuchnie na prąd idealnie nadające się zarówno do dużych restauracji, jak i małych lokali gastronomicznych czy food trucków. Sklep expondo.pl oferuje bowiem elektryczne kuchenki nastawne, a także urządzenia wyposażone w obszerne podstawy oraz piekarniki. Sprawdź też pozostałe produkty marki Royal Catering. W jej asortymencie znajdziesz m.in. kuchenki indukcyjne , piece do pizzy czy różnego rodzaju grille gastronomiczne.

Nastawne kuchenki elektryczne do food trucków

W punktach o ograniczonej przestrzeni, np. w food truckach czy kawiarniach, właściwe rozplanowanie kuchni jest kluczowe. Często takie lokale nie mogą sobie pozwolić na duże kuchnie gazowe czy nawet tradycyjne kuchenki z piekarnikami. Na ratunek przychodzą nastawne kuchenki elektryczne. Można je swobodnie postawić na blacie stołu czy szafek, przez co nie zajmują cennego miejsca. Ponadto zasilanie prądem oznacza, że nie musisz martwić się o konieczność podłączenia urządzenia do nieporęcznej butli czy instalacji gazowej.

Marka Royal Catering stworzyła sprzęty wyposażone w 4 oraz 6 palników o dużej mocy (nawet 2600 W na palnik). Dzięki nim w krótkim czasie przygotujesz potrawy i sosy na ciepło. Wykonano je z żeliwa doskonale przewodzącego i utrzymującego wysoką temperaturę. Do regulacji poziomu grzania służą duże pokrętła. Ich ergonomiczny kształt sprawia, że dobrze leżą w dłoni i precyzyjne ustawienie pożądanej wartości przychodzi z łatwością.

Kuchenki elektryczne wykonano ze stali nierdzewnej. Materiał zyskał ogromne uznanie w gastronomii ze względu na odporność na korozję oraz uszkodzenia. Jego gładka powierzchnia ułatwia również utrzymanie obudowy w czystości. Stal nierdzewna jest też bezpieczna dla zdrowia, ponieważ nie wchodzi w reakcje z żywnością. Konstrukcję wyposażono w nóżki pozwalające na wyczyszczenie powierzchni roboczej na koniec dnia.

Kuchenki elektryczne z piekarnikiem i otwartą podstawą

W tej kategorii znajdziesz też kuchenki elektryczne posiadające poza płytami grzewczymi inne praktyczne elementy np. otwarte podstawy. Za ich sprawą zyskasz dodatkową przestrzeń na sprzęty i przybory gastronomiczne. Duża powierzchnia pomieści garnki, patelnie, blendery i nie tylko. Podobnie jak obudowa kuchenki, taki i podstawy wykonano z trwałej stali nierdzewnej. Gwarantuje ona, że półki będą odporne, chociażby na zarysowania i rdzę.

Oferujemy również kuchenki elektryczne wyposażone w piekarniki o dużej mocy. Połączenie tych dwóch urządzeń sprawia, że nie potrzebujesz dodatkowego miejsca na każdy sprzęt z osobna. Piekarniki nie tylko posiadają grzałki (nawet 3 kW mocy), ale i termostaty do regulacji temperatury. Z kolei za pomocą wbudowanego timera ustawisz czas potrzebny do obróbki potraw.

Wybierz kuchenkę elektryczną odpowiadającą Twoim potrzebom i złóż zamówienie w sklepie expondo.pl. Kompaktowy rozmiar, duża moc grzania i wygodna obsługa to zaledwie część zalet, jakimi wyróżniają się urządzenia marki Royal Catering. Nie czekaj i przekonaj się o ich wydajności!