Generator ozonu - 98 W - 7000 mg/h
449,00 zł z VAT 769,00 zł

Generator ozonu - 98 W - 7000 mg/h

Producent: ulsonix | Nr artykułu: EX10050055 | Model: AIRCLEAN 7G-ECO

Generator ozonu - 98 W - 7000 mg/h
Generator ozonu - 98 W - 7000 mg/h
Generator ozonu - 98 W - 7000 mg/h
Generator ozonu - 98 W - 7000 mg/h
Generator ozonu - 98 W - 7000 mg/h
Generator ozonu - 98 W - 7000 mg/h
Odtwórz film
Zdjęcie 360°
Kliknij, aby otworzyć galerię
Zamiast: 769,00 zł oszczędzasz: 320,00 zł 449,00 zł Zamiast: 769,00 zł

z VAT

 • Darmowa wysyłka

  ?

  Wysyłka natychmiastowa. Czas dostawy ok. 1-3 dni roboczych

 • 30 dni na rezygnację

  ?
 • 3 lata gwarancji

Najważniejsze cechy produktu

 • 7000 mg ozonu/h
 • Uniwersalność
 • Lampa UV
 • Timer maks. 60 min
 • Rączka transportowa

Ozon (O3) to bardzo reaktywna chemicznie i biologicznie forma tlenu. Ozonowanie przeprowadza się w celu zniszczenia bakterii oraz zarodników pleśni będących źródłem alergii. Dzięki silnym właściwościom utleniającym ozon likwiduje nieprzyjemne zapachy, np. dymu tytoniowego, spalonego tłuszczu, popowodziowe i odzwierzęce.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Lampa UV wbudowana w ozonator wspiera odkażające właściwości ozonu. Promieniowanie ultrafioletowe jest zabójcze dla drobnoustrojów, ponieważ niszczy ich DNA. Model AIRCLEAN 7G-ECO świetnie radzi sobie z paciorkowcami i innymi bakteriami chorobotwórczymi. Pamiętaj o zachowaniu ostrożności! Promieniowanie UV może doprowadzić do uszkodzeń wzroku oraz poparzeń. Nigdy nie patrz bezpośrednio w stronę światła i nie wystawiaj na jego działanie skóry, roślin, a także zwierząt.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Timer pozwala zaoszczędzić energię elektryczną oraz czas osoby obsługującej. Ozonator wyłącza się po ściśle zaprogramowanym czasie od uruchomienia (maks. po 60 minutach). Pozwala to na użycie sprzętu np. przez personel do odświeżenia lokalu bezpośrednio po zakończeniu pracy; bez konieczności dłuższego zostawania.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Bezpieczeństwo to ważna cecha oferowanego urządzenia od Ulsonix. Ozon oraz promieniowanie UV działają błyskawicznie i nie wydzielają żadnych niepożądanych substancji chemicznych. Generator ozonu można więc z powodzeniem wykorzystać do ozonowania żywności (przedłuża jej trwałość), a odkażone pomieszczenia nadają się do użytku od razu po przewietrzeniu.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Kompaktowy rozmiar jest dogodny podczas transportu. Mobilność docenią zwłaszcza pracownicy serwisów samochodowych oraz firm zajmujących się dezynfekowaniem pomieszczeń. Ozonator nie zajmuje wiele miejsca, a dzięki poręcznemu uchwytowi łatwo przenosić go z miejsca na miejsce. Cztery gumowe nóżki zwiększają stabilność urządzenia (zwłaszcza postawionego na płaskiej powierzchni).

Pokaż więcej Pokaż mniej

Wentylator zamontowany w urządzeniu jest bardzo wydajny i pozwala w godzinę odświeżyć 170 m

Akcesoria znajdujące się w zestawie to wymienny filtr powietrza oraz zawieszka z informacją o ozonowaniu, którą można zawiesić, np. na klamce u drzwi. Dodatkowo ozonator posiada uchwyt do umocowania przewodu zasilającego.

Pokaż więcej Pokaż mniej

 • Wydajność – produkcja ozonu 7000 mg/h
 • Timer – optymalne ustawienie czasu ozonowania do 60 minut
 • Elastyczność – możliwość ustawienia pracy ciągłej
 • Poręczność – uchwyt do przenoszenia
 • Skuteczność – lampa UV zwiększa działanie ozonu, usuwając drobnoustroje

Generator ozonu – 98 W - 7000 mg/h

Prezentowany przez markę Ulsonix generator ozonu to urządzenie bardzo wydajne i użyteczne. Model AIRCLEAN 7G-ECO sprawdzi się podczas odświeżania mieszkań, lokali przeznaczonych do remontu, odkażania pomieszczeń medycznych, chłodni oraz np. odgrzybiania klimatyzacji samochodowych. Sprzęt wytwarza ozon poprzez wyładowania koronowe. Działa szybko i sprawnie; jest sprzętem bezpiecznym o wysokiej jakości.

Model
AIRCLEAN 7G-ECO
Nr katalogowy
5055
Stan artykułu
Nowy
Napięcie
230 V
Moc
98 W
Lampa UV
135 mm, 4 W, 254 nm
Bezpiecznik
32 mm 250V/2A
Znamionowa wydajność ozonu
7000 mg/h
Wentylator
170 m3/h
Materiał obudowy
Stal malowana proszkowo
Uchwyt przewodu
Tak 
Zawieszka ostrzegawcza
Tak
Pilot
Nie
Długość przewodu zasilającego
1,8 m
Funkcje
Tryb pracy ciągłej, timer
Wymiary (DxSxW)
32,00 x 23,50 x 24,00 cm
Waga
3,80 kg
Wymiary wysyłki (DxSxW)
38,50 x 30,00 x 27,50 cm
Waga wysyłki
4,60 kg
Rysunek techniczny
Instrukcja obsługi
Zakres dostawy
Dostawa obejmuje:
 • Generator ozonu
 • Wywieszkę ostrzegawczą
 • Instrukcję obsługi
Przesyłka jest solidnie zapakowana.

Ulsonix to synonim wysokiej jakości wyposażenia przemysłowego i specjalista w produkcji urządzeń czyszczących. Nasze nowoczesne myjki ultradźwiękowe skutecznie usuwają brud i nieczystości. Można ich używać do różnych zadań. Ten film prezentuje nasze najpopularniejsze produkty w akcji. Wiemy, że będziesz pod wrażeniem dokładnych i niezawodnych rezultatów, a także łatwej obsługi myjek ultradźwiękowych!

Czy macie jakieś testy potwierdzające skuteczność ozonowania urządzeniem Ulsonix?

Tak, posiadamy. Dysponujemy wynikami badań przeprowadzonych przez Sanepid, który w sierpniu 2020 testował sprzęt Ulsonix. Badania te potwierdziły, że zabieg ozonowania umożliwia usunięcie zanieczyszczenia biologicznego nawet z trudno dostępnych oraz łatwych do przeoczenia miejsc.

Jak mogę używać tego urządzenia?

Generator może być używany do dezynfekcji i usuwania nieprzyjemnych zapachów z pokojów i samochodów. Należy pamiętać, że ludzie i zwierzęta nie mogą przebywać w pomieszczeniu podczas ozonowania. W sytuacji, gdy musisz wejść do pokoju, musisz go jak najszybciej opuścić oraz mieć na sobie specjalne ubranie ochronne i maskę inhalacyjną z odpowiednim wkładem. Po zakończeniu procesu wietrz pomieszczenie przez 15-30 min. Nie wchodź do niego przez przynajmniej 2 godziny po ozonowaniu. Pamiętaj, żeby nie produkować więcej ozonu niż potrzeba. Nie wdychaj go bezpośrednio z urządzenia. Ozonu nie wolno używać w otoczeniu łatwopalnych gazów ani materiałów wybuchowych.

Czym jest ozon?

Ozon (oznaczany 03 i nazywany trójatomowym tlenem) jest cząsteczką składającą się z trzech atomów tlenu. Tworzy on warstwę w stratosferze, która chroni wszystkie organizmy na Ziemi przed promieniowaniem UV. Jest wyjątkowo reaktywny. Łatwo wchodzi w reakcje z substancjami takimi jak amoniak, które mogą zapobiegać nieprzyjemnym zapachom.

Jak działają generatory ozonu?

Większość generatorów ozonu działa w następujący sposób: najpierw powietrze jest zasysane z tyłu urządzenia za pomocą wbudowanego wentylatora. Kiedy powietrze znajduje się w środku generatora, zostaje oczyszczone z zarazków i bakterii za pomocą filtra i specjalnej lampy UV. Następnie jest kierowane przez ceramiczne płytki. Tam tlen przekształca się w ozon poprzez wyładowanie elektryczne.

Do czego używa się generatorów ozonu?

Generatory ozonu idealnie odświeżają powietrze i poprawiają jego jakość w zamkniętych przestrzeniach. Ze względu na wysoką reaktywność ozon może łatwo neutralizować przykre zapachy.

Uwaga o bezpieczeństwie

Ozon w dużych stężeniach jest toksyczny, a zatem szkodliwy dla zdrowia. Należy zawsze przedsięwziąć niezbędne środki ostrożności, aby uniknąć niekontrolowanego uwalniania ozonu. Ozonatory powinny być obsługiwane wyłącznie przez specjalistów. Dla jak najbardziej wydajnego działania rekomendujemy wymianę płytki ceramicznej: przy intensywnym użytkowaniu (ponad 8 godzin dziennie) co 6 miesięcy, przy normalnym użytkowaniu (4-6 godzin dziennie) co 12 miesięcy, przy mało intensywnym użytkowaniu (mniej niż 4 godziny dziennie) co 18-24 miesiące. Ulsonix oferuje wysokiej jakości obsługę i dostarcza akcesoria oraz części zużywalne na obszarze Europy. Odpowiednie akcesoria do tych urządzeń są dostępne w naszym sklepie!

Jak długo można używać filtra? Czy można go myć pod wodą?

To zależy od częstotliwości używania sprzętu i warunków, w których on działa. Filtr może być myty pod wodą, ale należy go potem dobrze wysuszyć.

Czy ozonatory wyłączają się automatycznie po użyciu funkcji timer?

Tak. Wyłączają się automatycznie, kiedy zatrzymuje się timer.

Jak powinienem ustawić czas pracy ozonatora z serii wyposażonej w wyświetlacz? Instrukcja obsługi zawiera jedynie informację o programie automatycznym. Jaki czas należy ustawić, aby mieć pewność, że ozonator będzie skuteczny?

W serii z wyświetlaczem wszystkie programy są wstępnie zdefiniowane. Możesz swobodnie zmieniać czas ozonowania, przerwę i liczbę cykli. Zakres, w jakim należy ustawić ozonator, zależy od objętości pomieszczenia i wydajności ozonatora. Tabela z wyborem czasu dopasowanego do kubatury znajduje się w instrukcji.

Czy informacja o wymianie płytki ceramicznej co sześć miesięcy dotyczy wszystkich ozonatorów? Jak często wymieniacie lampę?

To jest czas orientacyjny. Należy pamiętać, że wymiana płytki będzie zależeć od częstotliwości użytkowania. Lampa jest wymieniana, gdy przestaje działać.

Czy wszystkie ozonatory pracują z ceramicznymi płytkami? Czy macie w ofercie model tylko z lampą UV?

Nie mamy modelu tylko z lampą UV. Wszystkie ozonatory wyposażono w płytki, aby generować ozon. Kiedy rozpoczyna się produkcja ozonu, lampa również się włącza. Nie można włączyć samej lampy.

Czy seria ECO poza lampami ma też wbudowane płytki?

Seria ECO wiąże się z faktem, że nie ma tam lampy. Ponadto produkty ECO mają timer zamiast cyfrowego sterowania. Każdy ozonator wyposażono w płytki ceramiczne do generowania ozonu.

Jak bardzo skomplikowana jest wymiana części zamiennych?

Filtr powietrza może wymienić każdy. Wymiana płytek nie jest prostą czynnością, dlatego wymagany jest autoryzowany i doświadczony serwisant.

Jak najlepiej wybrać wydajność ozonatora do objętości pomieszczenia? Do jakiej kubatury pasuje 5 g, 7 g, 10 g, 15 g i 20 g?

W instrukcji znajduje się tabela. Ważniejszy jest fakt, że ozonatory o większej wydajności mogą pracować w większych pomieszczeniach i robić to krócej (proces ozonowania zajmuje mniej czasu).

Czy to prawda, że ozonator powinien być ustawiony tak wysoko, jak to możliwe, aby dobrze spełniał swoją funkcję?

Ponieważ ozon jest cięższy od powietrza, zaleca się ustawić sprzęt wyżej niż na podłodze. Dobrze, jeśli jest najwyżej jak to możliwe, np. ponad poziomem biurka.

5 W oparciu o 3 opinii

Sortowanie

Zostaw recenzję
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Opinia od Anonim (07-04-2020)
Opinia od Anonim (07-04-2020) Ozonovy generator 7000mg/h

Funguje výborně. Velmi rychle dodani od objednani. Vřele doporučuji jak produkt tak i obchod.

Opinia od Pavel (02-04-2020)
Opinia od Pavel (02-04-2020) Super výrobek!

Dostatečně výkonný i na větší místnosti, díky UV lampě znásobený účinek proti bakteriím a virům.

Opinia od Anonim (30-03-2020)
Opinia od Anonim (30-03-2020) Výborný pomocník

Generátor zatím funguje výborně. Vřele doporučuji jak produkt tak i obchod.

Ekspert expondo

Nadal niezdecydowany/a?

Nasi eksperci chęcnie Ci pomogą!
68 325 27 70
pn. - pt. 9:00 - 13:00
Lampa UV do ozonatora - 230 V
Zamiast: 129,00 zł
75,00 zł
Ceny obejmują podatek VAT. Koszty wysyłek zagranicznych nie są uwzględnione.
Filtr powietrza do ozonatora
Zamiast: 139,00 zł
23,99 zł
Ceny obejmują podatek VAT. Koszty wysyłek zagranicznych nie są uwzględnione.
Ten produkt
 • 7000 mg ozonu/h
 • Uniwersalność
 • Lampa UV
 • Timer maks. 60 min
 • Rączka transportowa

Wysyłka natychmiastowa. Czas dostawy ok. 1-3 dni roboczych

Generator ozonu - 98 W - 7000 mg/h

Generator ozonu - 98 W - 7000 mg/h

(3)
Zamiast: 769,00 zł 449,00 zł

Wysyłka natychmiastowa. Czas dostawy ok. 1-3 dni roboczych

 • 7000 mg ozonu/h
 • Uniwersalność
 • Lampa UV
 • Timer maks. 60 min
 • Rączka transportowa
 • 7000 mg na godzinę
 • Moc: 98 W
 • Cyrkulacja: 170 m³/h
 • Timer: 0 – 24 h
 • Pilot w zestawie

Wysyłka natychmiastowa. Czas dostawy ok. 1-3 dni roboczych

Generator ozonu - 7000 mg/h - 98 W - LCD

Generator ozonu - 7000 mg/h - 98 W - LCD

(2)
Zamiast: 879,00 zł 519,00 zł

Wysyłka natychmiastowa. Czas dostawy ok. 1-3 dni roboczych

 • 7000 mg na godzinę
 • Moc: 98 W
 • Cyrkulacja: 170 m³/h
 • Timer: 0 – 24 h
 • Pilot w zestawie
 • 20000 mg na godzinę
 • Moc: 160 W
 • Cyrkulacja: 170 m³/h
 • Timer: 0 – 60 min
 • Z lampą UV i wentylatorem

Wysyłka natychmiastowa. Czas dostawy ok. 1-3 dni roboczych

Generator ozonu - 20000 mg/h - 205 W

Generator ozonu - 20000 mg/h - 205 W

(2)
Zamiast: 999,00 zł 829,00 zł

Wysyłka natychmiastowa. Czas dostawy ok. 1-3 dni roboczych

 • 20000 mg na godzinę
 • Moc: 160 W
 • Cyrkulacja: 170 m³/h
 • Timer: 0 – 60 min
 • Z lampą UV i wentylatorem
 • 20000 mg na godzinę
 • Moc: 170 W
 • Cyrkulacja: 170 m³/h
 • Timer: 5 – 24 h
 • Pilot w zestawie

Wysyłka natychmiastowa. Czas dostawy ok. 1-3 dni roboczych

Generator ozonu - 20000 mg/h - 205 W - LCD

Generator ozonu - 20000 mg/h - 205 W - LCD

(1)
1229,00 zł

Wysyłka natychmiastowa. Czas dostawy ok. 1-3 dni roboczych

 • 20000 mg na godzinę
 • Moc: 170 W
 • Cyrkulacja: 170 m³/h
 • Timer: 5 – 24 h
 • Pilot w zestawie
 • 15000 mg na godzinę
 • Moc: 160 W
 • Cyrkulacja: 170 m³/h
 • Timer: 0 – 24 h
 • Pilot w zestawie

Wysyłka natychmiastowa. Czas dostawy ok. 1-3 dni roboczych

Generator ozonu - 15000 mg/h - 160 W - LCD

Generator ozonu - 15000 mg/h - 160 W - LCD

(1)
Zamiast: 1099,00 zł 819,00 zł

Wysyłka natychmiastowa. Czas dostawy ok. 1-3 dni roboczych

 • 15000 mg na godzinę
 • Moc: 160 W
 • Cyrkulacja: 170 m³/h
 • Timer: 0 – 24 h
 • Pilot w zestawie