Podajniki rolkowe

Zainspiruj się blogiem expondo

Podczas obróbki długich materiałów oraz przy pakowaniu dużej liczby przesyłek nieocenioną pomocą okazują się podajniki rolkowe. Dzięki nim nie tylko jesteś w stanie wygodnie i precyzyjnie poprowadzić deskę do piły, ale i usprawnić sortowanie oraz transportowanie paczek. Jeżeli szukasz podajników rolkowych dla siebie, to sprawdź ofertę marki MSW.

W oficjalnym sklepie producenta znajdziesz wysokiej jakości stoły oraz stojaki rolkowe. Wykonano je z bardzo mocnych materiałów, które wytrzymują duże obciążenia. Ponadto zastosowano w nich przemyślane rozwiązania pozwalające dostosować je do rodzaju wykonywanej pracy. Potrzebujesz też innego wyposażenia do swojego magazynu? Sprawdź metalowe meble, podnośniki magnetyczne, a także wyciągarki elektryczne dostępne w sklepie expondo.pl.

Stoły rolkowe do magazynu marki MSW

Stoły rolkowe marki MSW wyróżniają się przemysłowymi wymiarami. Pozwalają one na prowadzenie bardzo długich obiektów lub usprawnienie transportu nawet w dużych halach produkcyjnych czy magazynowych. W ofercie marki MSW znajdziesz modele wyposażone nawet w 30 wałków. W razie potrzeby istnieje możliwość połączenia kilku stołów transportowych w jedną dużą konstrukcję. W tej kategorii znajdziesz również składane stoły, które rozłożysz jak harmonijkę. Za sprawą zastosowania rolek z łożyskami kulkowymi przemieszczanie obiektów odbywa się bardzo płynnie.

Projektując podajniki, zadbano o ich wysoką wytrzymałość na obciążenia. W tym celu wykonano je m.in. ze stali i żelaza, które cechują się dużą odpornością za zużycie i trudne warunki pracy. Dodatkowo pomyślano o stabilności całości. Świadczy o tym możliwość regulowania wysokości nóg, co ułatwia uzyskanie poziomu nawet na nierównym podłożu. Część modeli posiada kółka z hamulcami. W ten sposób szybko ustawisz je w dowolnym miejscu.

Warsztatowe stojaki rolkowe od MSW

Alternatywą dla dużych stołów transportowych są znacznie mniejsze stojaki rolkowe. Stanowią one idealny element wyposażenia małych warsztatów. Posiadają one jedną rolkę z łożyskami kulkowymi zapewniającą płynne podawanie. Jest na tyle szeroka, że poradzi sobie nawet z dużymi deskami. Podobnie jak w przypadku wcześniej opisywanych produktów, w stojakach również zadbano o trwałe konstrukcje.

Wysokość podajników możesz swobodnie regulować zgodnie z potrzebami. Z kolei szerokie podstawy gwarantują doskonałą stabilność. Stojaki rolkowe są wygodne w montażu i demontażu, więc ich przechowywanie jest bardzo proste.

Usprawnij pracę w swoim warsztacie i magazynie z podajnikami rolkowymi marki MSW. Wysoka wytrzymałość, płynna praca wałków oraz regulowana wysokość z pewnością sprawdzą się w profesjonalnym użytku. Nie czekaj i złóż zamówienie na wskazany adres już dziś!