Wytwornice mgły

Zainspiruj się blogiem expondo

Od wielu lat niesłabnącą popularnością w Polsce i na świecie cieszą się pokazy typu światło i dźwięk. Uświetniają one miejskie festyny, uroczystości, festiwale, rocznice oraz inne publiczne wydarzenia. Teraz dzięki sprzętowi marki Singercon w podobny sposób możesz uatrakcyjnić własną imprezę! Wytwornice mgły, kojarzone zwykle z dyskotekami i koncertami, doskonale sprawdzą się na przyjęciach urodzinowych, weselach, imprezach okolicznościowych (np. Halloween), a także spektaklach scenicznych organizowanych zarówno w plenerze, jak i w zamkniętych pomieszczeniach. Ich wykorzystanie zależy tylko od Twojej pomysłowości!

Marka Singercon oferuje produkty o różnych funkcjach. Asortyment obejmuje proste dymiarki, które emitują jedynie mgłę, ale też bardziej zaawansowane urządzenia, dysponujące dodatkowo światłami LED czy opcją wytwarzania baniek mydlanych. W sklepie expondo.pl wybierzesz produkty dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Wytwornice mgły – na co zwrócić uwagę?

Wrażenia muzyczne to czasem trochę za mało, aby przyciągnąć uwagę gości. Dlatego z pomocą przychodzą wytwornice mgły, które ubogacą wrażenia dźwiękowe o dodatkowe efekty wizualne. Mgła pomaga wprowadzić atmosferę tajemniczości albo oryginalnie rozproszyć światło. Marka Singercon proponuje maszyny do dymu wytwarzające różną jego ilość. Najbardziej wydajne urządzenia emitują nawet kilkaset metrów sześciennych w ciągu minuty, a niewielkie – kilkadziesiąt. O ich produktywności świadczy również szybkość nagrzewania. Na ten parametr warto zwrócić uwagę, kiedy użytkownikowi zależy na oszczędności energii. Naszej zadymiarce niezależnie od modelu nagrzewanie zajmuje jedynie kilka minut.

Wytwornice mgły powinny wyróżniać się prostą i intuicyjną obsługą. Modele dostępne w sklepie expondo.pl charakteryzują się m.in. czytelnymi panelami sterowniczymi oraz pilotami zarówno przewodowymi, jak i bezprzewodowymi. Ostatnie z wymienionych są szczególnie cenione przez DJ’ów. Część wariantów jest kompatybilna z konsolą DMX, służącą do np. regulacji ilości mgły, zmiany koloru oraz włączania efektu stroboskopu. Jeśli zależy Ci na całkowitej pewności kontrolowania dymiarki dyskotekowej, wybierz sprzęt wyposażony w okienko do sprawdzania ilości płynu.

Niesamowite efekty, które zapewnia dymiarka

Emitowanie mgły na scenie czy parkiecie tanecznym to podstawowa, ale nie jedyna funkcja, jaką dysponują wytwornice mgły. Doskonałym uzupełnieniem wizualnym dla dymu są kolorowe światła LED. Barwy czerwona, zielona, niebieska, a także przechodzenie między nimi czy zgranie z efektem stroboskopu doskonale podnoszą atrakcyjność pokazu. Mgła i zmieniająca się kolorystyka doskonale sprawdzą się jako urozmaicenie każdej imprezy. Jeśli szukasz natomiast stałej ozdoby do gabinetu, biura, recepcji i tym podobnych miejsc, sprawdź ofertę dekoracji marki Uniprodo.

Dodatkową opcją, jaką dysponują wybrane modele prezentowanych produktów, jest wytwarzanie baniek mydlanych. Nikogo nie trzeba przekonywać, że są one świetną atrakcją dla dzieci podczas festynów, spektakli ulicznych, kinderbali i innych przedsięwzięć kierowanych do najmłodszych. Maszyna do baniek, szczególnie taka wyposażona w duże wentylatory, które widowiskowo rozwiewają bańki, okaże się strzałem w dziesiątkę wszędzie tam, gdzie będziesz chciał uzupełnić swój pokaz.