Części zapasowe do spawarek

Zainspiruj się blogiem expondo

W ofercie marki Stamos – doświadczonego i uznanego producent sprzętu spawalniczego – znajdziesz oryginalne części zapasowe do spawarek TIG, MMA i migomatów, a także przecinarek plazmowych. Porcelanki, elektrody, pierścienie i dysze zostały spasowane.

Proponowane tutaj części zapasowe są trwałe i wytrzymałe. Pomagają utrzymać sprzęt spawalniczy w doskonałym stanie technicznym i wydłużają jego żywotność. Świetnie sprawdzą się z takimi akcesoriami jak uchwyty czy palniki.

Części zapasowe do spawarek i przecinarek

Części zapasowe oferowane w tej kategorii dedykowane są przede wszystkim spawarkom i przecinarkom plazmowym marek Stamos oraz Welbach. Mogą być również zestawione z urządzeniami innych marek spełniającymi określone parametry techniczne. Dzięki nim Twój sprzęt spawalniczy osiągnie optymalne wyniki.

Komplety części zapasowych do spawarek i przecinarek dostępne w sklepie expondo.pl charakteryzują się długą żywotnością i wytrzymałością na zużywanie. Do ich wyprodukowania wykorzystane zostały trwałe, solidne, odporne na wysokie temperatury materiały.

Porcelanki, pierścienie, dysze i elektrody powstały według surowych, niemieckich wymogów technicznych zgodnych z normą DIN. W ofercie znajdziesz również szybki zapasowe do masek spawalniczych, elementy do spawarek TIG oraz MIG MAG.

Oryginalne części zapasowe – lepsze wyniki spawania

Jeśli chcesz wydłużyć żywotność swojej maszyny spawalniczej, pamiętaj o regularnych przeglądach i oryginalnych częściach zapasowych. Powinny być one wykonane z materiałów odpornych na wysokie temperatury. Zwróć również uwagę na normę, według której zostały wykonane (najlepiej, jeśli jest to norma DIN). W sklepie expondo.pl znajdziesz komplety elementów zapasowych do spawarek i przecinarek spełniające wszystkie powyższe wymagania.

Mogą być one wykorzystywane zarówno do zadań wykonywanych w przemyśle czy produkcji, jak i podczas amatorskiego spawania np. w przydomowych warsztatach. Powstały z myślą o spawarkach (TIG, MMA, MIG MAG i urządzeniach wielofunkcyjnych), a także przecinarkach plazmowych. Sprawdzą się z maszynami marek Stamos i Welbach oraz innymi o odpowiednich parametrach.

Oferowane w tej kategorii dysze, porcelanki, pierścienie, elektrody i inne części zapasowe do maszyn spawalniczych charakteryzują się łatwą wymianą i dużą wytrzymałością na zużywanie. Zostały wykonane w taki sposób, aby łatwo można było je spasować z palnikami/uchwytami. Sprawiają, że spawanie jest bardziej wydajne oraz komfortowe. Odwiedź nasz sklep i wzbogać swój sprzęt spawalniczy w oryginalne części zapasowe.