Spawarki wielofunkcyjne

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 7 z 7 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Spawarki wielofunkcyjne niemieckiej marki Stamos to urządzenia, które zapewniają spawanie kilkoma metodami (TIG, MMA) oraz cięcie łukiem plazmowym. Te wydajne, uniwersalne maszyny zostały stworzone z myślą o przemyśle, produkcji, usługach itd. Mogą być wykorzystywane zarówno przez zawodowych spawaczy, jak i hobbystów.

Rozwiązanie, jakie proponuje marka Stamos (jedna maszyna łącząca w sobie kilka metod), usprawnia pracę, a także pozwala zaoszczędzić miejsce. Spawarki wielofunkcyjne charakteryzują się bardzo atrakcyjnym stosunkiem jakości do ceny. Są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które na co dzień pracują z materiałami spawalnymi o różnym zakresie grubości.

Praktyczne maszyny wielofunkcyjne do spawania i przecinania

Potrzebujesz jednej maszyny do spawania kilkoma metodami? Chcesz obrabiać cienkie aluminium, grubą stal konstrukcyjną, a może zależy Ci na przecinaniu materiałów przewodzących prąd elektryczny? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Nie musisz kupować trzech różnych maszyn. Wystarczy jedno urządzenie – spawarka wielofunkcyjna niemieckiej marki Stamos, która pozwala na spawanie elektrodą otuloną (MMA) bądź wolframową (TIG).

Takie rozwiązanie otwiera drogę do obróbki wszystkich materiałów spawalnych o szerokim zakresie grubości. Zwiększa również zastosowania oferowanego sprzętu. Tryb MMA jest idealny do prac remontowo-renowacyjnych prowadzonych na zewnątrz (nie wymaga użycia butli z gazem). Z kolei metoda TIG bywa wykorzystywana w przemyśle chemicznym, samochodowym, zbrojeniowym, a nawet kosmicznym.

Spawarki wielofunkcyjne umożliwiają także cięcie łukiem plazmowym m.in. w pracach remontowych oraz warsztatowych. W przeciwieństwie do cięcia laserowego, przecinanie plazmowe pozwala na obróbkę materiałów o większych grubościach. Charakteryzuje się niewielkimi kosztami eksploatacyjnymi, dużą wydajnością oraz dobrą jakością powierzchni cięcia.

Oferowane w tej kategorii urządzenia wielofunkcyjne dostarczane są w solidnej, dobrze zabezpieczonej paczce. Wyposażono je w kompletne okablowanie, akcesoria spawalnicze oraz przewody spawalnicze (m.in. uchwyty TIG i MMA) pozwalające rozpocząć pracę od razu po rozpakowaniu. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz wytrzymały sprzęt na lata.

Wielofunkcyjna spawarka 3w1. Jedna maszyna – wiele możliwości

Urządzenia wielofunkcyjne marki Stamos to hybryda przecinarki plazmowej ze spawarką MMA i TIG. Pierwsza z metod spawania wykorzystuje topliwą elektrodę otuloną, druga – wolframową. Stawiając na uniwersalne maszyny spawalnicze 3w1 zyskujesz solidne narzędzie do codziennej, intensywnej eksploatacji.

Pomimo kompaktowych rozmiarów i stosunkowo niewielkiej wagi, spawarki wielofunkcyjne charakteryzują się wysokimi parametrami oraz dużą mocą. Mogą być wykorzystywane w przemyśle stoczniowym lub elektromaszynowym, budownictwie itp. Sprawdzą się w fabrykach, warsztatach samochodowych, zakładach produkcyjnych i wielu innych miejscach.

Spawarki wielofunkcyjne oferowane przez markę Stamos zapewniają obróbkę niemal wszystkich materiałów spawalnych (od stali konstrukcyjnych po aluminium) o bardzo szerokim zakresie grubości. Z kolei cięcie plazmowe stosowane jest do wszystkich materiałów przewodzących prąd elektryczny – nie tylko metali i ich stopów, ale również tworzywa sztucznego, szkła, gumy.

Zarówno podczas spawania, jak i cięcia plazmą należy zachować odpowiednie środki ochrony bezpośredniej. W sklepie expondo.pl znajdziesz sprzęt i akcesoria, które pozwolą Ci na bezpieczną pracę. Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na lekkie, ergonomiczne maski samościemniające. Sprawdzą się one podczas cięcia i spawania każdą znaną metodą.