Uchwyty spawalnicze

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

Palniki spawalnicze oferowane w tej kategorii charakteryzują się solidnością, wytrzymałością oraz długą żywotnością (nawet przy intensywny użytkowaniu). W asortymencie znajdują się akcesoria przeznaczone do spawania różnymi metodami lub cięcia łukiem plazmowym.

Proponowane produkty kompatybilne są ze spawarkami i przecinarkami Stamos oraz innych marek o podobnym systemie mocowania uchwytu. Dzięki ergonomicznej konstrukcji zapewniają wygodą pracę, a także precyzyjną spoinę.

Uchwyty spawalnicze – wysoka jakość, atrakcyjna cena

Niemiecka marka Stamos to doświadczony producent sprzętu spawalniczego. Spawarki i przecinarki, które wychodzą spod jej skrzydeł, odnajdują swoje zastosowanie w przemyśle oraz produkcji. Chętnie sięgają po nie również właściciele warsztatów samochodowych i firm budowlanych. Doceniane są także przez prywatnych odbiorców chwalących sobie intuicyjną obsługę i atrakcyjną cenę.

Stamos to nie tylko wydaje maszyny, ale również profesjonalne uchwyty spawalnicze i palniki do cięcia plazmą. Charakteryzują się ergonomiczną konstrukcją. Rękojeści zostały wyprofilowane w taki sposób, aby dobrze leżeć w dłoni spawacza. Dzięki temu praca staje się nie tylko komfortowa, ale i bardziej precyzyjna.

W sklepie expondo.pl znajdziesz palniki, a także uchwyty do spawania różnymi metodami (m.in. TIG oraz MMA). Zaskoczy Cię ich wysoka jakość i atrakcyjna cena. Wykonane zostały z solidnych materiałów odpornych na wysokie temperatury. Są kompatybilne z urządzeniami marki Stamos i innymi o podobnym systemie mocowania.

Szeroka oferta obejmuje nie tylko profesjonalne wyposażenie spawalni, ale także urządzenia w sam raz dla branży przemysłowej, laboratoryjnej (np. piece tyglowe) oraz budowlanej (elektronarzędzia). Wszystkie one wykonane zostały z największą starannością, zgodnie z zasadami nowoczesnego wzornictwa.

Palniki plazmowe i uchwyty spawalnicze – zastosowanie

Uchwyty spawalnicze oraz palniki plazmowe dostępne w tej kategorii mogą być wykorzystywane podczas obróbki stali, aluminium, miedzi oraz wszystkich innych materiałów przewodzących prąd elektryczny. Nadają się zarówno do zadań związanych z profesjonalną obróbką metali, jak i tych wykonywanych hobbystycznie (np. w przydomowych warsztatach).

System mocowania uchwytów powstał z myślą o spawarkach i przecinarkach Stamos, ale pasuje również do maszyn innych marek o odpowiednich parametrach. W tej kategorii znajdziesz nie tylko uchwyty spawalnicze, ale także palniki z przewodami lub bez. Modele różnią się wielkościami, dlatego z łatwością dobierzesz produkt odpowiedni dla Twojego urządzenia spawalniczego.

Szukasz uchwytu do spawarki TIG, MMA lub migomatu? A może potrzebujesz palnika do przecinarki plazmowej? Te i inne akcesoria znajdziesz w sklepie internetowym expondo.pl. Pomogą Ci one uzyskać gładką, czystą spoinę lub wykonać precyzyjne cięcie. W bogatej ofercie zgromadzono także przewody spawalnicze, profesjonalne spawarki oraz wózki spawalnicze. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją expondo.pl i wzbogać swoją maszynę o profesjonalny uchwyt spawalniczy lub palnik plazmowy!