Kombiwary

Zainspiruj się blogiem expondo

Praktyczne kombiwary marki bredeco to wielofunkcyjne urządzenia stworzone z myślą o zdrowym przygotowywaniu różnorodnych potraw. Dzięki swoim możliwościom prezentowane produkty skutecznie zastąpią tradycyjne piekarniki oraz kuchenki mikrofalowe. Z ich pomocą możesz piec, smażyć, frytować, podgrzewać, rozmrażać i opiekać. Do przyrządzenia dań w kombiwarze potrzebujesz znacznie mniej tłuszczu, niż w przypadku tradycyjnego gotowania. Pozwoli to skutecznie zmniejszyć liczbę kalorii w Twojej diecie.

Jest to kolejny sprzęt w ofercie sklepu expondo.pl, który znajdzie zastosowanie zarówno w domowej, jak i profesjonalnej kuchni. Jeżeli szukasz wielofunkcyjnych urządzeń do gotowania sprawdź skuteczność naszych szybkowarów, frytownic czy gofrownic.

Sprawne gotowanie w kombiwarze halogenowym

Mnogość różnych sprzętów do gotowania może skutecznie ograniczyć ilość wolnego miejsca w niejednej kuchni. Wszystkie te urządzenia wydają się potrzebne, ale można je zastąpić znaczniej mniejszym i praktyczniejszym kombiwarem halogenowym marki bredeco. Wielofunkcyjny produkt nie tylko łączy w sobie potencjał m.in. piekarnika, garnka elektrycznego, mikrofalówki czy parowaru, ale przygotowuje dania szybciej, przy mniejszym zużyciu energii i z niewielką ilością tłuszczu. Wszystko za sprawą przemyślanej konstrukcji oraz wydajnemu elementowi grzewczemu.

Kombiwary doskonale sprawdzą się w pieczeniu chleba i wyrobów cukierniczych, gotowaniu warzyw na parze, czy grillowaniu oraz opiekaniu mięsa na dania dla całej rodziny. Sprzęt wykorzystasz także do podgrzania wczorajszego obiadu, a także do rozmrożenia różnych produktów spożywczych. Oferowane urządzenie wyposażono w wytrzymałą misę i pokrywę wykonane ze szkła hartowanego. Materiał charakteryzuje się znacznie większą odpornością na wysoką temperaturę oraz uszkodzenia mechaniczne niż tradycyjne szkło. Ponadto przeźroczysta konstrukcja umożliwia skuteczne skontrolowanie procesu pieczenia i grillowania. Niezależnie od tego, czy wybierzesz kombiwar regulowany przy pomocy wygodnych pokręteł, czy z wbudowanym elektronicznym panelem sterowania, masz pewność, że ustawianie parametrów będzie proste i precyzyjne. Dzięki nim dostosujesz temperaturę i czas grzania zgodnie z wymogami przygotowywanego dania. O bezpieczeństwo użytkownika dbają m.in. specjalnie zaprojektowane uchwyty. Wykonano je z materiału, który się nie nagrzewa, co minimalizuje ryzyko poparzenia podczas pracy. Dodatkowo produkt zabezpieczono przed uszkodzeniem w wyniku przegrzania. Gdy urządzenie osiągnie zbyt wysoką temperaturę, wyłączy się automatycznie. Sprawi to, że będziesz mógł korzystać z kombiwaru przez długie lata, nie obawiając się o jakość gotowanych potraw.

Akcesoria do kombiwarów halogenowych

Poza piekarnikami halogenowymi, expondo.pl oferuje również szereg akcesoriów, które umożliwiają przyrządzanie różnych dań oraz ułatwiają korzystanie z urządzeń. Wśród nich są chociażby wysokie i niskie ruszty ze stali chromowanej. Dzięki nim będziesz mógł grillować jednocześnie duże ilości mięsa czy warzyw. Ponadto wykorzystany materiał sprawia, że kratki z łatwością wyczyścisz z resztek. Do zwiększenia pojemności kombiwaru służy praktyczny pierścień. Wykonano go ze stali nierdzewnej odpornej na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Jest ona również bezpieczna dla zdrowia, ponieważ nie wchodzi w reakcję z żywnością. W naszym sklepie znajdziesz również specjalne sitko do gotowania na parze, stalową patelnię do smażenia oraz szpikulce do szaszłyków. Łatwe wyciąganie potraw umożliwią wygodne szczypce.

Szukasz wydajnego oraz wielofunkcyjnego sprzętu do gotowania? Postaw na praktyczność i wysoką jakość wybierając jeden z kombiwarów marki bredeco. Z ich pomocą sprawnie przygotujesz zdrowe potrawy dla całej rodziny, a przy okazji zaoszczędzisz miejsce w kuchni. Poznaj skuteczność produktów oferowanych przez expondo.pl już teraz!