W obniżonej cenie

Produkt: EX10061841

|

Model: MSW-CA-125

Odpowietrznik hamulców - tester podciśnienia - 15 elementów - plastik (PVC, PP) / stal węglowa

139,00 zł 149,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 149,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Uniwersalność – do różnych zastosowań i większości typów pojazdów
  • Precyzja – manometr niezawodnie i precyzyjnie pokazuje ciśnienie
  • Prostota – elastyczny wąż podłączysz z łatwością
  • Akcesoria – w zestawie zawarto liczne adaptery i inne dodatki
  • Praktyczność – dzięki walizce do przechowywania urządzenie można szybko i schludnie schować

OPIS PRODUKTU

Odpowietrznik hamulców i tester podciśnienia do prawie każdego modelu pojazdu

Odpowietrznik hamulców to wszechstronna ręczna pompa próżniowa. Dzięki bogatej gamie akcesoriów oprócz odpowietrzania i wymiany płynu hamulcowego komplet wykorzystasz też do kontroli układów pneumatycznych i hydraulicznych. Narzędzie od MSW jest odpowiednie dla prawie wszystkich typów pojazdów i nie powinno go zabraknąć w żadnym warsztacie samochodowym.

Uniwersalny i mobilny zestaw do odpowietrzania hamulców do precyzyjnych wyników

Za pomocą zestawu do odpowietrzania hamulców można szybko i łatwo sprawdzić przewody hamulcowe, a w razie potrzeby bezpośrednio uzupełnić lub wymienić płyn hamulcowy. Narzędzie jest nie tylko odpowietrznikiem hamulców. Wykorzystasz je też jako tester podciśnienia do sprawdzenia systemów ciśnieniowych i próżniowych, co ułatwia znajdowanie usterek. Poza wszechstronnością zestaw cechuje się prostą obsługą i czytelnością, za sprawą dobrze widocznego manometru z podwójną skalą. Tester ciśnienia pracuje z dużą dokładnością.

Dzięki szerokiej gamie akcesoriów zestaw do odpowietrzania hamulców zastosujesz ze wszystkimi popularnymi typami pojazdów. Węże, nasadki i adaptery zapewniają szeroki zakres zastosowań. Za sprawą intuicyjnego systemu wtyczek urządzenie jest od razu gotowe do użycia i pozwala szybko znaleźć przyczynę awarii. Zestaw do odpowietrzania hamulców dostarczany jest w praktycznej walizce do przechowywania. Pozwala ona szybko przenieść całość, ale i wygodnie oraz schludnie schować wszystkie elementy.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie