Stojaki do silników

Zainspiruj się blogiem expondo

Stojaki na silnik ze sklepu expondo

Prowadzisz warsztat samochodowy? Naprawy silników i skrzyń biegów to Twój chleb powszedni? W takim razie w Twojej firmie niezastąpiony stanie się stojak na silnik sprawdzonej marki MSW. Zamówisz go w sklepie expondo z bezpłatną dostawą! Wszystkie urządzenia z logo MSW projektowane są i tworzone z myślą o wydajnym użytkowaniu ich przez jak najdłuższy czas. Z racji tego charakteryzują się niezawodnością działania oraz dużą wytrzymałością.

Docenią je nie tylko profesjonaliści. Jeśli masz w sobie żyłkę mechanika i lubisz samodzielnie naprawiać swój samochód, to stojak do silnika czy blokady rozrządu przydadzą się w Twoim prywatnym garażu.

Dlaczego warto kupić stojak do silnika?

Część napraw wymusza całkowite wyjęcie silnika z pojazdu. W przeciwnym razie nie da się ich przeprowadzić. Wymaga to stabilności, wytrzymałości i dokładności. Wymienione warunki zapewniają żuraw do silnika oraz stojak do silnika. Marka MSW oferuje tego rodzaju bezpieczny sprzęt o różnym udźwigu, m.in. 1000 lub 680 kg. Czym dokładnie różnią się oba urządzenia?

  • Żuraw do silnika – służy do jego wyciągania (także do skrzyń biegów) i wygodnego przemieszczania. Zwykle żuraw do wyciągania silnika posiada co najmniej cztery kółka. Niski profil powinien umożliwiać wjechanie pod zawieszenie każdego auta. Zależnie od modelu hydrauliczny mechanizm podnosi nawet kilkutonowe ładunki.

  • Stojak do silnika – jest to specjalny chwytak umożliwiający założenie na nim silnika, a co za tym idzie komfortową naprawę. Aby stojak do silników najlepiej spełniał swoją funkcję, musi być wyposażony w głowicę obracaną o 360°. Ułatwia to rotację i dojrzenie elementów położonych w trudno dostępnych miejscach. Szukasz stojaków lakierniczych lub do montażu szyb samochodowych? Znajdziesz je w kategorii naszych narzędzi blacharskich.

W przypadku stojaków silnikowych i żurawi od MSW zastosowano wysokiej jakości stal, która zapewnia konstrukcjom długą żywotność. Sprzęty dysponują ponadto składanymi nogami. Dzięki temu, gdy zajdzie potrzeba, możesz odstawić je na bok. Pozwoli to zaoszczędzić cenne miejsce w Twoim warsztacie.

Czego jeszcze potrzebujesz oprócz stojaka do silnika?

Żuraw do wyciągania silnika i stojak na silnik to absolutnie niezbędny sprzęt do napraw. A czy zawsze jest wystarczający? Czasem najpraktyczniejsza okaże się belka do podwieszania. Dzięki niej wygodnie wymienisz pasek rozrządu czy poduszki silnika. Zwykle belka dysponuje regulowaną szerokością (dopasowanie pod otwartą maską), kilkusetkilogramowym udźwigiem i hakami do montażu łańcuchowego.

Wybierz stojak do montażu silnika i wiele więcej marki MSW!

Wiesz już, że w swojej ofercie sklep expondo posiada produkty, które zdadzą egzamin zarówno w warsztatach mechanicznych, serwisach samochodowych, jak i garażach majsterkowiczów. Nie chodzi w tym przypadku o sprzęt do skomplikowanych napraw, ale np. prostowniki, dzięki którym samodzielnie poradzisz sobie z rozładowanym akumulatorem. Marka MSW proponuje różne modele, co sprawia, że odkryjesz dokładnie taki, jakiego potrzebujesz.

Kolejnymi podręcznymi sprzętami, które znajdziesz w naszym asortymencie, są przetwornice samochodowe. Za ich pomocą naładujesz z akumulatora auta niemal każde urządzenie elektroniczne. Kiedy w podróży chcesz zasilić smartfon, przenośny odtwarzacz czy aparat fotograficzny, to przetwornica sprawdzi się w tym celu doskonale.

A co, jeśli chcesz uzupełnić paliwo z kanistra? Na to też mamy sposób! Kategoria dystrybutorów paliwa zawiera ręczne i automatyczne nalewaki do popularnych paliw, w tym benzyny i oleju napędowego. Dzięki przepływowi wynoszącemu zależnie od modelu 45 lub 60 l/min szybko napełnisz zbiornik paliwa w każdym samochodzie. Sprzęt znajdzie zastosowanie na stacjach benzynowych, w firmach transportowych, centrach logistycznych oraz serwisach samochodowych.

Szukasz czegoś więcej niż dobrej jakości produktów albo nie masz jeszcze przekonania do zakupów u nas? Pamiętaj, że zapewniamy Ci szereg dodatkowych korzyści. Robiąc zakupy u nas, zyskujesz 3-letnią gwarancję na cały asortyment. Zapewniamy także darmowe wysyłki i zwroty, więc nie musisz się martwić wysokimi kosztami dostawy. Masz także 30 dni na rezygnację, jeśli produkt nie spełni Twoich oczekiwań. Zrób zakupy w expondo już teraz!