Promienniki podczerwieni

Zainspiruj się blogiem expondo

Marka MSW oferuje bogaty asortyment sprzętu niezbędnego w warsztatach samochodowych, blacharskich, lakierniczych, a także prywatnych garaży miłośników motoryzacji. Są wśród nich nie tylko promienniki podczerwieni, ale również podnośniki/stojaki, meble czy profesjonalne narzędzia blacharskie. W sklepie expondo.pl każdy mechanik znajdzie to, czego potrzebuje!

Lampa na podczerwień (czyli promiennik IR) to niezbędne narzędzie do wydajnego osuszania farb, lakierów, żywicy itp. Dzięki zastosowaniu technologii podczerwieni odnowiona karoseria będzie gładka i pozbawiona pęcherzyków powietrza. Prezentowane urządzenia zapewniają efektywne działanie, łatwą obsługę oraz precyzyjne dopasowanie konstrukcji do danego fragmentu blachy. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą promienników podczerwieni.

Promiennik podczerwieni MSW

Promiennik lakierniczy to urządzenie wykorzystujące krótką falę w zakresie 780 – 1400 nm. Ciepło emitowane przez lampę IR (najlepiej od 40 do 100°C) działa bezpośrednio na powierzchnię, wnikając w nią. W przeciwieństwie do metod z wykorzystaniem powietrza promiennik nie pozostawia bąbelków. Timer pozwala ustawić dogodny czas suszenia w zależności od farby, np. 60 lub 99 minut.

Wybrane modele marki MSW dysponują opcjami dedykowanymi dla danego materiału. Wśród nich znajdują się funkcje m.in. dla podkładu gruntującego antykorozyjnego, powłoki gruntującej czy nadawania połysku. Przygotowana w ten sposób karoseria nadaje się do wypolerowania z użyciem naszej polerki.

Sklep expondo.pl zapewnia wybór urządzeń o odmiennych parametrach. Tak jest również w przypadku promienników podczerwieni. Lampy IR mają różną moc, a modele wyposażono w jedną, dwie lub trzy lampy. Wielkość powierzchni suszenia także można dopasować do swoich wymagań, mniejszą albo większą. Każdy z produktów posiada czytelny panel sterowniczy.

Warsztatowa lampa na podczerwień

Promiennik lakierniczy to sprzęt, dla którego kluczowe znaczenie mają nie tylko parametry, ale również konstrukcja statywu. Artykuły w prezentowanej kategorii umożliwiają regulację zgodną z zapotrzebowaniem. Użytkownik ustawia lampy pionowo, poziomo lub w innym kierunku. Kąt nachylenia dobierzesz za pomocą dźwigni.

Marka MSW słynie z ergonomicznych rozwiązań. Dlatego promienniki lakiernicze mają kółka z hamulcami i wygodne uchwyty. Taka budowa sprawia, że łatwo je przesuwać i eksploatować. Wielu zawodowców doceniło już nasze produkty, np. szlifierki, opalarki i termiczne noże do styropianu, ponieważ położono w nich nacisk na praktyczne udogodnienia. Pełny asortyment poznasz na naszej stronie internetowej.

Zakupy w sklepie expondo.pl są udane nie tylko dla profesjonalistów, ale również dla majsterkowiczów. Oferujemy szeroką gamę elektronarzędzi w konkurencyjnych cenach, które sprawdzają się w domowym użytku podczas remontu lub renowacji.