Blokady rozrządu

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 24 z 59 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!
1 od 3

Oferowane w tej kategorii blokady rozrządu to narzędzia niezbędne w profesjonalnych zakładach naprawczych, warsztatach i serwisach samochodowych. Ze względu na wygodną i bardzo intuicyjną obsługę docenią je także mechanicy amatorzy. Logo marki MSW gwarantuje wysoką jakość produktów. Jeżeli zainteresowały Cię blokady, poznaj także dostępne w expondo.pl narzędzia blacharskie, polerki samochodowe oraz ściągacze. Zamów je z dostawą pod wskazany adres!

Blokady rozrządu do wielu modeli aut

Prezentujemy blokady rozrządu, które znajdą zastosowanie podczas szeregu prac. Dzięki nim można np. osiować wałek rozrządu, ustawić naciąg łańcucha, przeprowadzić synchronizację rozrządu, zdemontować i założyć łańcuch, a także wyrównać łańcuch. Szeroki wybór modeli pozwala na użycie w wielu pojazdach marek: BMW, Mercedes, Opel, Vauxhall, Volkswagen, Honda, Rover, Saab i innych. Chcąc sprawdzić, czy dany przyrząd będzie pasował do Twojego samochodu, wystarczy, że zajrzysz do tabeli z danymi technicznymi.

Wybierając którąś z prezentowanych blokad, otrzymujesz sprzęt kompletny. Poszczególne elementy dla wygody zapakowano w praktyczne, wyprofilowane futerały do przenoszenia. Pozwala to na wydajną i uporządkowaną pracę.

Blokady rozrządu w atrakcyjnej cenie

Poszukujesz trwałego i godnego zaufania sprzętu do swojego warsztatu? Oprócz artykułów marki MSW oferujemy także bardzo przydatne zasilacze laboratoryjne marki Stamos Soldering, podnośniki magnetyczne od Steinberg Systems, a także generatory ozonu (Ulsonix), które błyskawicznie odgrzybiają klimatyzację. Wszystkie produkty z asortymentu naszego sklepu to artykuły wysokiej klasy. Odznaczają się wysokimi parametrami eksploatacyjnymi i posiadają korzystny stosunek ceny do jakości.

Oparcie o najwyższe standardy zaprocentowało licznym gronem zadowolonych klientów. Już dzisiaj dołącz do nich i zamów w expondo.pl potrzebne Ci sprzęty!