Produkt: EX10061034

|

Model: MSW-EBS900

Szlifierka taśmowa - 900 W - 380 m/min

239,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wysoka wydajność – moc 900 W i maksymalna prędkość 380 m/min
  • Obszerna powierzchnia szlifująca – możliwość zastosowania taśm szlifierskich o długości do 533 mm i szerokości 76 mm
  • Ergonomia – wymiana paska bez użycia narzędzi
  • Zachowanie czystości – zintegrowany układ ssący i worek na kurz w zestawie
  • Ergonomia – przełącznik blokady spustu

OPIS PRODUKTU

Szlifierka taśmowa - 900 W

Niezawodna szlifierka taśmowa od MSW to produkt charakteryzujący się niemiecką precyzją wykonania i świetnymi parametrami. Sprzęt znakomicie poradzi sobie z obróbką drewna, stali i plastiku. Będzie więc użyteczny zarówno w zastosowaniu profesjonalnym, jak i podczas prac amatorskich.

Szlifierka MSW-EBS900 – charakterystyka

Efektywność modelu MSW-EBS900 to zasługa mocy 900 W, prędkości 380 m/min, a także wymiarów obsługiwanych taśm szlifierskich o długości do 533 mm i szerokości 76 mm. Elektronarzędzie sprawnie poradzi sobie więc z obrabianą powierzchnią.

Wygoda podczas pracy ze szlifierką taśmową marki MSW zapewniona została przez przemyślane rozwiązania konstrukcyjne. Przełącznik blokady umożliwia pracę bez konieczności ciągłego trzymania palca na spuście. Dużą zaletę stanowi też uchwyt z antypoślizgową powłoką.

Łatwa wymiana taśmy szlifierskiej jest cechą osiągniętą dzięki specjalnemu systemowi. Dzięki niemu zastąpienie np. zużytej taśmy nową, odbywa się bez użycia jakichkolwiek narzędzi.

Czystość na stanowisku pracy z modelem MSW-EBS900 to zasługa zintegrowanej funkcji ssania z doczepianym workiem na pył.

Szlifierka taśmowa niemieckiej marki MSW to elektronarzędzie, którego nie powinno zabraknąć w żadnym warsztacie, tak profesjonalnym, jak i przydomowym. Solidne wykonanie, a także wysoka wydajność są cechami, dla których warto skorzystać z oferty sklepu expondo.pl, gdzie atrakcyjne ceny idą w parze z profesjonalną obsługą.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA