Liczba opinii: (9)

Spawarka MIG/MAG - 160 A - cykl pracy 100% - 230 V - synergia

1099,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX10021415

|

Model : S-MIG160DS

Cena zawiera 23% VAT.

Gotowy do wysyłki!

Dostawa ok. środa, 24 lipca
Szt.
Rabat
Za produkt
1+
0%
1099,00 zł
3+
5%
1044,05 zł
5+
10%
989,10 zł
10+
15%
934,15 zł
Kluczowe informacje
  • Wydajność – spawanie MIG/MAG z maks. prądem 160 A (spawanie bez przerwy do 88 A)
  • Kompaktowość – zintegrowany uchwyt na szpule o średnicy 200 mm i podawania drutu z prędkością 2-15 m/min
  • Nowoczesność – inwertor IGBT i precyzyjne efekty spawania z synergią dla MIG/MAG
  • Uniwersalność – oferuje metody spawania MIG/MAG, TIG Liftarc, MMA i FLUX
  • Wszechstronność – dodatkowe funkcje, takie jak Hot Start, Anti-Stick i Arc Force do spawania elektrodą
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

Spawarka MIG/MAG łączy wszechstronność z precyzją

Czy chcesz precyzyjnych efektów spawania metodą MIG/MAG, a jednocześnie zyskać wszechstronne urządzenie? Najlepiej użyj spawarki MIG/MAG S-MIG160DS od Stamos Germany! Dzięki najnowszej technologii inwertorowej IGBT kompaktowy migomat z synergią ma szeroki zakres parametrów spawania. Maszyna obsługuje też palnik TIG Liftarc (brak w zestawie). Jeśli chcesz spawać bez gazu, to sprzęt sprawdzi się też jako spawarka elektrodowa lub skorzystaj z drutu proszkowego. Dzięki spawarce MIG/MAG przygotujesz się do wszelkich prac naprawczych.

Tylko najlepsze parametry dla Twojej spawarki MIG/MAG

Oprócz możliwości wyboru metody spawania, na przejrzyście zaprojektowanym panelu sterowania spawarki MIG/MAG znajdziesz liczne opcje. Określisz rodzaj gazu lub rozmiar drutu do spawania. Dzięki funkcji synergii optymalnie skoordynujesz wszystkie parametry i osiągniesz pierwszorzędne wyniki podczas pracy. Na dwóch ekranach LED zawsze widzisz podstawowe parametry spawania, takie jak prąd, napięcie czy prędkość podawania drutu.
Prąd i napięcie spawania (MIG) ustawisz bezstopniowo za pomocą pokrętła sterującego. Przy maksymalnej mocy osiągniesz prąd spawania 160 A. Urządzenie imponuje również cyklem pracy 100% przy 25°C.

Poszerz swoje doświadczenie w spawaniu dzięki spawarce MIG/MAG 230 V

Komora na szpule drutu do 200 mm jest już zintegrowana z kompaktową spawarką inwertorową. Do spawania metodą MIG/MAG używaj drutów o średnicy 0.6-1.0 mm. Prędkość podawania drutu w migomacie 230 V wynosi 2-15 m/min. Chcesz spawać drutem, ale bez gazu? W takim razie użyj drutu topnikowego i odpowiednio ustaw polaryzację urządzenia.
Spawanie elektrodowe najlepiej sprawdza się do prac na zewnątrz. Gaz ochronny jest już zintegrowany w powłoce elektrody o średnicy 4 mm. Dzięki funkcjom Hot Start, Arc Force i Anti-Stick osiągniesz najlepsze wyniki. Hot Start na krótko zwiększa prąd na początku spawania, co pozwala uzyskać optymalne spoiny już na starcie. Dzięki Arc Force spawasz bardziej stabilnym łukiem, a Anti-Stick zapobiega przywieraniu elektrody.
Korzystając z uchwytu spawalniczego TIG z zewnętrznym przyłączem gazu (brak w zestawie), będziesz w stanie spawać elektrodą wolframową z zajarzeniem Liftarc. Dzięki tej funkcji urządzenia elektroniczne znajdujące się w pobliżu, takie jak telefony komórkowe, komputery lub systemy sterowania, nie są zakłócane. Nie osiągniesz takiego efektu z zajarzaniem o dużej częstotliwości. Wystarczy, że wybierzesz funkcję na panelu sterowania.
Skorzystaj z profesjonalnej spawarki MIG/MAG z nowoczesną technologią inwertorową IGBT, aby efektywnie spawać różne metale takie jak żelazo, stal i ich stopy, żeliwo, nikiel lub miedź. Dzięki kompaktowej konstrukcji i praktycznemu uchwytowi migomat jest zawsze przy Tobie, gdziekolwiek jesteś.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


4.8

Na podstawie 9 opinii

Sortuj według :

4 dni temu Opublikowano na Expondo Sweden

Działa dobrze

Działa dobrze, łatwy w konfiguracji, ładny i łatwy uchwyt spawalniczy, zalecany do spawania hobbystycznego

Wyświetl oryginalną opinię

2 miesiące temu Opublikowano na Expondo Croatia

Spawarka Mig Mag mma

Doskonała, szybka dostawa

Wyświetl oryginalną opinię

3 miesiące temu Opublikowano na Expondo France

Spawarka

Przejrzysta, zrozumiała strona, łatwy wybór, szybka dostawa

Wyświetl oryginalną opinię

4 miesiące temu Opublikowano na Expondo Italy

Migmaga 160a

Doskonały produkt, wydajność powyżej oczekiwań, możliwość regulacji impedancji bardzo pomaga przy spawaniu cienkich blach.

Wyświetl oryginalną opinię

9 miesięcy temu Opublikowano na Expondo Norway

Bardzo dobre urządzenie

To bardzo dobre urządzenie, mocne i jednocześnie z wieloma ustawieniami, spawa równomiernie i stabilnie do blachy o grubości 0,9 milimetra, nie ma problemu, jedyne, co pogarsza wrażenia, to brak dobrej instrukcji obsługi i tego, jak to zrobić. ustawić parametry na urządzeniu nie ma ani słowa o tym jakie ustawienia należy ustawić np. przy spawaniu bez gazu bez gazu drutem o.9 mm jest wtedy napisane że nie trzeba nic regulować wystarczy ustawić na ręczne mig bezgazowy i średnica drutu, więc wiele brakuje w zakresie użytkowania, a ja, który dużo się o mnie wiem itp., czuję, że frustrujące jest spędzanie godzin na regulacji i ogromne ilości marnowania drutu, więc nie chodzi tylko o ustawienie tych parametrów, a następnie spawanie, bo kiedy zaczynałem od ręcznego mig bezgazowego i drutu 0,9 mm, próbowałem spawać, ale drut przestał spawać dopiero po 5 sekundach po zwolnieniu przełącznika, co było bardzo denerwujące aby przeszukać wszystkie 16 różnych ustawień, aby wyeliminować ten błąd spawania, ponadto miałem problemy, gdy ponownie próbowałem mig w trybie ręcznym mig bez gazu, ponieważ po tym, jak próbowałem ustawić ten typ spawania mig, a teraz, gdy przestałem spawać drut wewnątrz dysza zatrzymała się i przepaliła się w środku, to było tylko przypuszczenie, gdzie powinienem wyregulować, więc właściwie było wiele rzeczy, które musiałem wyregulować, aby móc korzystać z ręcznego spawania bezgazowego, a wynik dla ręcznego spawania dla mnie mówi, że nie ma regulacja w tym trybie, wystarczy ustawić na ręczny i bezgazowy oraz grubość drutu, wystarczyło tylko spawać, ale nie pasuje, więc i tak instrukcja obsługi jest bardzo uboga i pełna wielu, nie konkretna tabela z różnymi ustawieniami, więc spędzasz zdecydowanie za dużo czasu na szukaniu idealnej spoiny i musisz wyszukiwać, aby stworzyć wspólną instrukcję obsługi, bo inaczej szybko stracisz klientów, aby móc zapewnić właściwą usługi powinieneś być w stanie stworzyć poprawną instrukcję dla wszystkich urządzeń i wszystkich rodzajów spawania oraz wartości na wszystkich różnych poziomach, nie powinno być trudno pokazać wszystkim kupującym, że istnieją ustawienia dla wszystkich rodzajów spawania i co liczby powinny pokazywać dla różnych, więc mam nadzieję, że znajdą lepsze rozwiązanie

Wyświetl oryginalną opinię

11 miesięcy temu Opublikowano na Expondo Germany

Dobry produkt.

Bardzo dobra spawarka w rozsądnej cenie. Minusem jest brak szczegółowych informacji o Synergii w instrukcji i stosunkowo mało szczegółowych informacji do wyszukania w sieci. Brak wideo etc. Jednak interface urządzenia jest naprawdę prosty więc po kilku próbach wiadomo co i jak. Urządzenie jest półautomatem i naprawdę dobrze radzi sobie z wszelkimi podstawowymi łączeniami. Dwie rolki prowadzą płynnie drut. do mniejszych szpuli w zupełności wystarcza. Mają dość dobrą siłę pchania, ponieważ nawet jak przewód jest zagiety etc. to nie napotkałem żadnych problemów z płynnym prowadzeniem. Obudowa solidna, sprawia wrażenie dobrze wykonanej. Wysyłka ekspresowa, produkt dostarczony następnego dnia, dobrze zabezpieczony. 160A wydaje sie być bardzo realne, miałem wcześniej inną spawarkę kupioną na aukcji z wyższym A, jednak ta jest znacznie wydajniejsza. Wiec obstawiam, że to realne dane. Podsumowując, jestem bardzo zadowolony, polecam.

Wyświetl oryginalną opinię

11 miesięcy temu Opublikowano na Expondo Finland

Spawarka Mig

Produkt bardzo wysokiej jakości. Polecam!

Wyświetl oryginalną opinię

w zeszłym miesiącu Opublikowano na Expondo Sweden

Przystępny

W pełni zadowolony z funkcjonalności dla moich celów. Łatwe dopasowanie do prawidłowego spoiny. Niedrogi, biorąc pod uwagę pojemność.

Wyświetl oryginalną opinię

w zeszłym miesiącu Opublikowano na Expondo Finland

Dobre urządzenie do pracy domowej. Brak instrukcji obsługi i wtyczki przyłączeniowej.

Wyświetl oryginalną opinię

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty