(1) Ocena

Produkt: EX10030356

|

Model: SBS-PS-180A

Waga łazienkowa - 180 kg - LCD - analogowa

189,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Łatwy do odczytania nawet w ciemnych pomieszczeniach wyświetlacz LCD z podświetleniem + skala analogowa
  • Zmiana jednostek – kg/lb, maks. 180 kg
  • Automatyczne wyłączanie po 15 s
  • 4 antypoślizgowe gumowe nóżki zwiększające stabilność
  • Atrakcyjny design – bambus, wyświetlacz LCD, skala analogowa

OPIS PRODUKTU

Waga łazienkowa Steinberg Basic

Waga łazienkowa Steinberg Basic jest idealna do użytku domowego, a także na siłowniach, w ośrodkach SPA i tym podobnych miejscach. Model SBS-PS-180A wyróżnia się podwójnym wyświetlaczem (LCD i analogowym) oraz atrakcyjnym designem.

Cyfrowo-analogowa waga osobowa – opis

Prosty odczyt masy ciała to zasługa dużego, podświetlanego wyświetlacza LCD, jak również skali analogowej. Wynik widać nawet w słabo oświetlonych miejscach.

Zmiana jednostek ważenia pozwala wybrać kilogramy lub funty. Maksymalne obciążenie sprzętu wynosi 180 kg. Po 15 sekundach waga łazienkowa automatycznie się wyłącza. Cztery antypoślizgowe nóżki z gumy zapewniają jej stabilność.

Atrakcyjny design to zasługa wykorzystania drewna bambusowego do obudowy, a także dwóch sposobów wskazania wagi – wyświetlacza LCD i skali analogowej (130 x 185 mm). Zaokrąglone rogi chronią przed skaleczeniami i zabezpieczają przedmioty znajdujące się w pobliżu przed uszkodzeniem. Dodatkowo bambusowa powierzchnia jest cieplejsza dla stóp.

Natychmiastowy odczyt jest możliwy zaraz po wejściu na wagę, nie potrzebuje ona wstępnej aktywacji. Urządzenie ostrzega przed przeciążeniem i informuje o niskim stanie baterii.

Waga łazienkowa to produkt niezbędny w domu, a także miejscach związanych z dbaniem o zdrowie i urodę. Już dziś zdecyduj się na model SBS-PS-180A dostępny w oficjalnym salonie producenta Steinberg Basic.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023

Vaaka on kallis ja olisi odottanut siltä parempaa laatua. Lukema vaihtelee 0,3 kg. Tarkkuudeksi luvataan 0,1 kg.