(1) Ocena

Produkt: EX10030969

|

Model: SBS-TPG-100

Ciśnieniomierz do opon - 0,5-6,8 bar - LCD

109,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Skuteczność – prosta obsługa jednym przyciskiem do szybkiego pomiaru ciśnienia w oponach
  • Precyzja – szeroki zakres pomiarowy od 0,5 do 6,8 bar z dokładnością 0,05 bar
  • Wszechstronność – możliwość wyboru czterech jednostek pomiaru ciśnienia (bar, psi, kPa, kg/cm²)
  • Widoczność – duży, czytelny wyświetlacz LCD
  • Wielofunkcyjność – wysuwana miara do określania głębokości bieżnika

OPIS PRODUKTU

Łatwy w obsłudze ciśnieniomierz do opon zawsze zapewnia beztroską podróż

Czy ciśnienie w oponach jest prawidłowe? Możesz odpowiedzieć na to pytanie w kilka sekund, korzystając z ciśnieniomierza do opon Steinberg Systems! Kompaktowy miernik jest łatwy w użyciu i zapewnia dokładne wyniki w ciągu zaledwie paru chwil. W ten sposób zapobiegniesz szybkiemu zużywaniu się bieżnika, uszkodzeniom spowodowanym przegrzaniem opon, a nawet nadmiernemu zużyciu paliwa. Dzięki miernikowi ciśnienia w oponach natychmiast sprawdzisz, czy ogumienie spełnia wymogi producenta i czy możesz ruszać w drogę. Zawsze życzymy bezpiecznej podróży!

Wszystko jest jasne dzięki miernikowi ciśnienia w oponach Steinberg Systems

Użyj ciśnieniomierza do kół samochodowych, motocyklowych lub rowerowych z zaworami Schradera. Dzięki kompaktowej budowie weźmiesz go ze sobą w każde miejsce i szybko dokonasz pomiaru za pomocą jednego przycisku. Wszystkie wartości odczytasz z wyraźnego wyświetlacza LCD. Praktycznym dodatkiem jest wysuwana miara, za pomocą której sprawdzisz głębokość bieżnika.

Do wyboru masz kilka jednostek: bar, psi, kPa lub kg/cm². Dzięki zakresowi od 0,5 do 6,8 bar jesteś doskonale przygotowany na koła w każdym stanie. Manometr do opon przekonuje rozdzielczością 0,05 bar. W ten sposób rozpoznasz nawet najmniejsze odchylenia i szybko na nie zareagujesz.

Dzięki solidnej obudowie z tworzywa sztucznego (ABS) ciśnieniomierz do kół jest niezwykle trwały i idealny do codziennego użytku. Ponadto manometr imponuje niskim zużyciem energii.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

01.06.2023

Auf der Suche nach einem Reifendruckprüfer bei Amazon habe ich aufgegeben, weil es keinen gab, der nicht schlechte Bewertungen wegen ungenauer Meßwert hat. Dieser hier ist soagr sich mit einem geeichten Manometer einig.