W obniżonej cenie
(1) Ocena

Produkt: EX10090127

|

Model: HT-COLUMBIA-12L

Opryskiwacz ciśnieniowy - 12 l

169,00 zł 179,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 179,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Pojemność – 12-litrowy zbiornik
  • Wydajność – ciśnienie robocze wynoszące 1-4,5 bara
  • Mobilność – pasek do transportowania sprzętu wykonany z PP
  • Daleki zasięg – wąż o długości 120 cm
  • Wygoda – ergonomiczny uchwyt do pompowania jedną ręką

OPIS PRODUKTU

Opryskiwacz ciśnieniowy do ogrodu HT-COLUMBIA-12L

Praktyczny opryskiwacz ciśnieniowy marki hillvert stanowi idealne narzędzie w przydomowym ogrodzie, sadzie czy szklarni. Z modelem HT-COLUMBIA-12L spryskasz swoje rośliny wodą, nawozem lub preparatami owadobójczymi. Produkt przyda się również przy ściąganiu tapet ze ścian, myciu samochodu, a także rozpylaniu środków odkażających i dezynfekujących.

Ręczny opryskiwacz sadowniczy hillvert – opis

Pojemny zbiornik pozwala jednorazowo na rozpryskanie do 12 l płynu. Został on wykonany z wytrzymałego polipropylenu. Wyposażono go również w praktyczne poliestrowe paski, dzięki którym założysz spryskiwacz jak plecak.

Swobodę ruchów podczas pracy zapewnia wąż o długości 120 cm. Ponadto model HT-COLUMBIA-12L posiada teleskopową lancę ze stali nierdzewnej. Jej długośc ustawisz w zakresie 48-77 cm. Ergonomiczny uchwyt zaprojektowano z myślą o komfortowym obsługiwaniu pompy jedną ręką. Ciśnienie robocze może wynosić od 1 do 4,5 bara.

Wybierz łatwy w obsłudze opryskiwacz ciśnieniowy marki hillvert. Za pomocą modelu HT-COLUMBIA-12L bez problemu zadbasz o swoje rośliny. Po wszystkim z łatwością go rozmontujesz i wyczyścisz. Przekonaj się sam i złóż zamówienie już dziś!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie