W obniżonej cenie
(2) Opinie

Produkt: EX10090126

|

Model: HT-COLUMBIA-16L

Opryskiwacz ciśnieniowy - 16 l

159,00 zł 169,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 169,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Pojemność – 16-litrowy zbiornik
  • Wydajność – ciśnienie robocze wynoszące 1-4,5 bara
  • Mobilność – pasek do transportowania sprzętu wykonany z PP
  • Daleki zasięg – wąż o długości 120 cm
  • Wygoda – ergonomiczny uchwyt do pompowania jedną ręką

OPIS PRODUKTU

Opryskiwacz ciśnieniowy do ogrodu HT-COLUMBIA-16L

Praktyczny opryskiwacz ciśnieniowy marki hillvert stanowi idealne narzędzie w przydomowym ogrodzie, sadzie czy szklarni.Z modelem HT-COLUMBIA-16L spryskasz swoje rośliny wodą, nawozem lub preparatami owadobójczymi. Produkt przyda się również przy ściąganiu tapet ze ścian, myciu samochodu, a także rozpylaniu środków odkażających i dezynfekujących.

Ręczny opryskiwacz sadowniczy hillvert – opis

Pojemny zbiornik pozwala jednorazowo na rozpryskanie do 16 l płynu. Został on wykonany z wytrzymałego polipropylenu. Wyposażono go również w praktyczne poliestrowe paski, dzięki którym założysz spryskiwacz jak plecak.

Swobodę ruchów podczas pracy zapewnia wąż o długości 120 cm. Ponadto model HT-COLUMBIA-16L posiada 51-centymetrową lancę. Razem z urządzeniem dostarczamy wymienne dysze. Pierwsza, pojedyncza służy do rozpylania mgiełki, z kolei podwójna może również wytwarzać strumień płynu o zasięgu do 3,5 m.

Ergonomiczną rączkę zaprojektowano z myślą o komfortowym użytkowaniu. Pełni ona dwie funkcje. Po pierwsze przydaje się do przenoszenia opryskiwacza, a po drugie z jej pomocą obsłużysz pompę. Ciśnienie robocze może wynosić od 1 do 4,5 bara.

Wybierz łatwy w obsłudze opryskiwacz ciśnieniowy marki hillvert. Za pomocą modelu HT-COLUMBIA-16L bez problemu zadbasz o swoje rośliny. Po wszystkim z łatwością go rozmontujesz i wyczyścisz. Przekonaj się sam i złóż zamówienie już dziś!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 2 opinii

19.05.2020

Bin sehr zufrieden und kann das Gerät nur weiter Empfehlen

22.05.2020

nog maar 2X gebruikt, maar alles lijkt prima te werken. goede prijs kwaliteit verhouding. Ook de verzending was snel en vlekkeloos