Kompresory

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 3 z 3 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Efektywne kompresory marki MSW to doskonałe rozwiązanie dla firm, które używają narzędzi pneumatycznych. Wszechstronne urządzenia doskonale sprawdzą się również w przedsiębiorstwach budowlanych, a także serwisach ogumienia, elektroniki czy sklepach sprzedających dmuchane rzeczy (piłki, materace). Świetnie nadają się także do bezdotykowego czyszczenia różnych sprzętów.

Szukasz niezawodnego i wydajnego wyposażenia do swojego warsztatu? Poznaj także dostępne w expondo.pl narzędzia blacharskie oraz wulkanizacyjne.

Kompresory z dużym ciśnieniem

Bezolejowy kondensator szybko osiąga pożądaną prędkość (u większości modeli 1400 obr./min), co pozwala uzyskać właściwe ciśnienie (8 bar). W zależności od potrzeb użytkownik ma do wyboru niewielkie sprężarki o pojemności 8 l doskonale sprawdzające się w małych warsztatach oraz duże – nawet 24-litrowe. Modele z większymi zbiornikami świetnie nadają się do napędzania maszyn budowlanych typu młotki pneumatyczne.

Grube ścianki gwarantują bezpieczne użytkowanie. Dodatkowo kompresory posiadają manometry oraz zawory bezpieczeństwa.

Kompresory wyjątkowej jakości

Wszystkie z naszych kompresorów przeszły szereg testów. Inżynierowie niemieckiej marki MSW zadbali o to, aby do rąk naszych klientów trafił sprzęt wysokiej jakości odznaczający się jednocześnie atrakcyjną ceną. Podczas projektowania sprężarek kwestią kluczową pozostawała ergonomia użytkowania. Większe z kompresorów posiadają duże koła, mniejsze poręczne uchwyty do przenoszenia. Dzięki temu są to akcesoria w pełni mobilne. Elementy typu gumowe nakładki na rączki do przenoszenia czy na podpórki przekładają się na wygodę eksploatacji.

Przekonaj się o skuteczności prezentowanych w tej kategorii urządzeń, zamów je z dostawą pod drzwi!