Uchwyty do szyb

Zainspiruj się blogiem expondo

Oferta uchwytów do szyb marki MSW w sklepie expondo

Nie da się ukryć, że szyby o dużej powierzchni, arkusze blachy oraz lustra są bardzo trudne w przenoszeniu. Brak punktu zaczepienia, duże rozmiary oraz delikatność tych przedmiotów sprawiają, że próba samodzielnego przetransportowania na pewno skończy się fiaskiem. Chyba że masz odpowiednie narzędzie, jakim są uchwyty do szyb marki MSW.

To praktyczne sprzęty służące właśnie do przenoszenia nieporęcznych ładunków o gładkiej powierzchni. Sprawdzą się przy zakładaniu okien, przyklejaniu luster do ścian, a także transporcie metalowych arkuszy. Wykorzystasz je też przy pracach wykończeniowych łazienki czy kuchni np. do układania lub cięcia w przecinarkach do glazury płytek wielkoformatowych.

Jaka przyssawka do szyb będzie najlepsza?

Aby mieć gwarancję, że uchwyt do szyb poradzi sobie z zadaniem, warto w tym celu dobrać odpowiedni produkt. Wszystko tak naprawdę zależy od tego, co chcesz przenosić. Innych przyssawek użyjesz do dużych okien, a innych do małych kafelek. Jaka przyssawka do szyb będzie więc najlepsza dla Ciebie?

Uchwyty dzieli się ze względy na liczbę umieszczonych w nich przyssawek. Dostępne są modele pojedyncze, podwójne i potrójne. Pierwsze z nich sprawdzą się do stosunkowo lekkich materiałów np. standardowej wielkości szyby okiennej. Uchwyty podwójne i potrójne przeznaczone są do bardziej wymagających zadań. Wykorzystuje się je do dużych arkuszy blach, szyb wielkoformatowych, a także obok narzędzi lakierniczych np. do przenoszenia elementów karoserii samochodowej.

Jak przykleić przyssawkę do szyby?

Pewny chwyt to gwarancja bezpiecznego transportu. Dlatego odpowiednie przygotowanie zarówno materiału, jak i uchwytu do szkła jest kluczowe. W przeciwnym razie ryzykujesz uszkodzeniem szyby czy lustra. Jak więc przykleić przyssawkę?

  1. Umyj i odtłuść powierzchnię, do której przykleisz uchwyt.

  1. Umyj i odtłuść gumową część przyssawki.

  1. Osusz obie powierzchnie.

  1. Przyłóż uchwyt do szyby, lustra, płytki itd. tak, aby guma przylegała całą swoją powierzchnią.

  1. Unieś wszystkie dźwignie, aby stworzyć podciśnienie.

I to tyle. Teraz możesz bezpiecznie przenieść dowolny obiekt o gładkiej powierzchni. Stosując się do powyższych wskazówek, na pewno unikniesz 7 lat nieszczęścia spowodowanych zbitym lustrem. Jeśli nie polegasz na szczęściu, a na wysokiej jakości, to sprawdź też nasze stojaki do silników.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie uchwytów do szyby?

Kluczowym aspektem przy zakupie każdego produktu, nie tylko uchwytów do szyby, jest porównanie poszczególnych modeli. Zestawienie ze sobą parametrów pozwoli Ci wybrać narzędzie, które będzie najbardziej odpowiadało Twoim potrzebom. Na co więc zwrócić uwagę przy zakupie uchwytów do szkła?

  1. Liczba przyssawek – wspominaliśmy już o tym. Im więcej przyssawek jest w uchwycie, tym większe i cięższe materiały przeniesiesz.

  1. Nośność – atrybut ściśle powiązany z poprzednim. Informuje on o tym, ile kilogramów jest w stanie utrzymać przyssawka do szyb.

  1. Materiał obudowy – do cięższych prac lepiej zdecydować się na modele z metalowym korpusem. Dzięki temu masz pewność, że zniesie intensywne użytkowanie.

  1. Ergonomia – chodzi głównie o konstrukcję rączki, za którą złapiesz podczas przenoszenia. Powinna dobrze leżeć w dłoni, zapewniać dobry chwyt i nie uwierać przy transporcie nawet najcięższych obiektów.

Wybierz profesjonalne uchwyty do szyb marki MSW

Dlaczego warto postawić na uchwyty do szkła MSW? Ponieważ jest to marka o europejskiej renomie. Z jej produktów z powodzeniem korzystają zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Narzędzia i maszyny MSW znajdziesz w warsztatach samochodowych, na budowach, a także w pracowniach majsterkowiczów. Wybierz uchwyty do szyb lub inne akcesoria do warsztatu samochodowego i przekonaj się o niezawodności marki MSW już dziś!

Sklep expondo ma dla Ciebie również szereg dodatkowych korzyści. Robiąc zakupy z nami, zyskujesz 3-letnią gwarancję na cały asortyment. Zapewniamy także darmowe wysyłki i zwroty, więc nie musisz się martwić wysokimi kosztami dostawy. Masz także 30 dni na rezygnację, jeśli produkt nie spełni Twoich oczekiwań. Czekamy na Twoje zamówienie.