Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 5 z 5 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Poręczne uchwyty do szyb należą do linii produktów przeznaczonych dla profesjonalistów. Marka MSW słynie z wielu praktycznych sprzętów i urządzeń. Powodzeniem wśród klientów expondo.pl cieszą się m.in. młoty wyburzeniowe, szlifierki teleskopowe, a także przecinarki do glazury. Wszystkie produkty z tych kategorii odznaczają się cenionymi przez fachowców parametrami eksploatacyjnymi, a także łatwością obsługi – dlatego chętnie wybierają je również majsterkowicze.

Uchwyty do szyb i AGD

Przyssawki do szyb stanowią nieodłączny element wyposażenia szklarzy oraz wykończeniowców. Posługują się nimi również specjaliści od przeprowadzek, dostawcy AGD oraz robotnicy w fabrykach. Służą do przenoszenia wszelkiego rodzaju przedmiotów o gładkich powierzchniach: szyb, luster, okien, mebli, a nawet sprzętu gospodarstwa domowego.

Blokady w formie dźwigni dają poczucie pewności osobom niosącym ciężary, gwarantując jednocześnie bezpieczeństwo towarom. Zwalnianie uchwytów odbywa się bardzo łatwo.

Jakość i atrakcyjna cena

Transportowanie szkła oraz większych, często delikatnych, przedmiotów wymaga zastosowania specjalistycznego oprzyrządowania o doskonałej przyczepności. Uchwyty do szyb od MSW to akcesoria w pełni profesjonalne – przeszły szereg rzetelnych testów technicznych, a nad jakością wykonania czuwał wymagający zespół.

Kierowanie się potrzebami klientów to jedna z dewiz sklepu expondo.pl. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników artykułów dla fachowców i zamów uchwyty do szyb, które oferujemy w atrakcyjnej cenie.