Wentylatory przemysłowe i dmuchawy

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 9 z 9 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Odpowiedni przepływ powietrza w zamkniętych pomieszczeniach ma znaczenie nie tylko dla komfortu, ale i bezpieczeństwa osób w nich przebywających. Zmniejsza się wówczas stężenie kurzu i pyłów, a także oparów czy gazów powstałych podczas różnych prac. Dlatego warto zainwestować w wentylatory przemysłowe.Niemiecka marka MSW stworzyła w tym celu wysokiej jakości dmuchawy idealnie sprawdzające się w budownictwie, ale i warsztatach, garażach, piwnicach, a nawet kuchniach. Ponadto w sklepie expondo.pl znajdziesz elastyczne węże odciągowe dopasowane do wentylatorów. Zachęcamy także do sprawdzenia profesjonalnych nagrzewnic budowlanych oraz zagęszczarek płytowych i nie tylko.

Jak dobrać wentylator przemysłowy?

Wybierając wentylator przemysłowy do swojego zakładu, warto w pierwszej kolejności sprawdzić kubaturę pomieszczeń, w których będzie używane urządzenie. Pozwoli to dobrać dmuchawę o odpowiednim przepływie powietrza. Jeżeli wartość ta będzie zbyt mała, wówczas nie zapewnisz właściwego przewiewu. Z drugiej strony, zbyt duży przepływ może powodować przeciągi, a dodatkowo w takim przypadku zużywasz znacznie więcej energii, niż jest to wymagane.Poza przepływem powietrza danego wentylatora sprawdź też jego moc. Jeżeli jest ona wysoka, wówczas urządzenie będzie lepiej przystosowane do pracy ciągłej. Jest to szczególnie ważne w firmach, gdzie takie wentylatory są jedyny źródłem świeżego powietrza. Zbyt mała moc może powodować przegrzanie, a w efekcie zepsucie dmuchawy.

Wentylatory przemysłowe marki MSW

Niemiecka marka MSW wie, że w profesjonalnych zakładach wykorzystuje się jedynie urządzenia wysokiej jakości. Dlatego inżynierowie producenta dołożyli wszelkich starań, aby wentylatory przemysłowe wyróżniały się doskonałą wydajnością oraz praktycznością. W oficjalnym sklepie expondo.pl znajdziesz więc modele o przepływie powietrza na poziomie nawet 8000 m3/h i mocy 1100 W. Właśnie takie parametry świadczą o fachowości prezentowanych produktów.Dodatkowym atutem jest mobilność sprzętów. Możesz je swobodnie przenosić i ustawiać zgodnie z potrzebami. Zadbano też o wytrzymałość i bezpieczeństwo użytkowania. Świadczą o tym solidna konstrukcja wentylatorów oraz zabezpieczenia przed przegrzaniem.Do dmuchaw MSW możesz też podłączyć dopasowane węże odciągowe. Zwiększają one zasięg pracy urządzeń. Do dyspozycji masz rury o długości 5, a nawet 10 metrów. Wykonano je z bardzo mocnych materiałów gwarantujących wieloletnią wytrzymałość. Węże są również elastyczne, więc z łatwością możesz nimi manewrować.