Prasy warsztatowe

Zainspiruj się blogiem expondo

Prasy warsztatowe marki MSW, które zawarte są w ofercie sklepu expondo.pl to wysokiej jakości, profesjonalny sprzęt do zginania, prostowania i kształtowania metalu. Świetnie spiszą się również podczas wymiany łożysk, piast, tulei czy kół zębatych. Użyteczność i niezawodność naszych pras potwierdziło już wielu specjalistów prowadzących np. serwisy lub warsztaty samochodowe.

Wśród asortymentu zamieszczonego w tej kategorii znajdziesz urządzenia charakteryzujące się zróżnicowanym sposobem sterowania. Przykładem mogą być prasy hydrauliczne (sterowane ręcznie przy użyciu dźwigni) albo prasy hydrauliczno-pneumatyczne (sterowane ręcznie lub za pomocą silnika). Wszystkie one dysponują dużą siłą nacisku, a także charakteryzują się solidną konstrukcją. Sprawdź też inne produkty MSW, np. podnośniki i stojaki warsztatowe.

Prasy warsztatowe o dużej sile – expondo.pl

Prasy warsztatowe od MSW, podobnie jak pozostałe urządzenia tej marki, przeznaczone są zarówno do użytku przemysłowego, jak i przez osoby prywatne. Wysoka jakość sprzętu, długa żywotność, wydajność i atrakcyjna cena to cechy, które doskonale charakteryzują produkty znajdujące się w ofercie sklepu expondo.pl. Należą do nich m.in. młoty wyburzeniowe oraz wiertarki i wkrętarki.

W przypadku naszych pras warsztatowych należy wspomnieć o dużej sile nacisku tłoka. To właśnie dzięki niej maszyny te potrafią sprostać swoim zadaniom. Całkowicie spawana konstrukcja jest gwarancją wytrzymałości, zaś możliwość regulacji wysokości roboczej zapewnia użytkownikowi ergonomiczną pracę.

Czynności takie jak prostowanie, zginanie i kształtowanie metalu, wykonywane przy użyciu pras marki MSW, przebiegają sprawnie i z zachowaniem zasad ergonomii pracy. Nasz sprzęt to zarówno urządzenia ze sterowaniem hydraulicznym, jak i hydrauliczno-pneumatycznym. Poradzą sobie więc również z montażem i demontażem części mechanicznych, np. tulei, kół zębatych lub łożysk.

Stwórz wszechstronny warsztat wspólnie z expondo.pl

Produkty, które oferujemy klientom jako wyposażenie warsztatu, stanowią maszyny i narzędzia cenionych, niemieckich marek. Oprócz pras warsztatowych od MSW dysponujemy też m.in. sprzętem spawalniczym Stamos Germany oraz wciągarkami i wyciągarkami z logo Steinberg System. Dzięki tak bogatemu i zróżnicowanemu asortymentowi możesz wyposażyć swój garaż, zakład rzemieślniczy czy firmę produkcyjną w urządzenia najwyższej jakości.

Wiemy doskonale o tym, jak bardzo wygoda i wydajność pracy uzależnione są od odpowiednio dobranych maszyn i akcesoriów. Ich parametry techniczne, jakość wykonania i precyzja działania to cechy niezwykle istotne. Dlatego też dokonując zakupów za pośrednictwem naszego sklepu, możesz liczyć nie tylko na spełnienie powyższych kryteriów, ale też na korzystną cenę i profesjonalną obsługę.

Zgromadzone tu produkty, docenione zostały nie tylko przez profesjonalistów reprezentujących różne branże przemysłowe. Bardzo pozytywne opinie docierają również od osób prywatnych, które chcąc zaopatrzyć swoje gospodarstwo domowe, wybierają internetowy adres expondo.pl.