(1) Ocena

Produkt: EX10210053

|

Model: GAZELLE 3

Maszyna do cięcia styropianu - 200 W - 1300/330 mm

1679,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wszechstronność – stojak można oprzeć o ścianę, rusztowanie, płytę nośną
  • Duży zasięg – do płyt o maksymalnej długości 1300 mm
  • Praktyczność – głębokość cięcia do 330 mm
  • Wydajność – moc 200 W
  • Akcesoria – w zestawie 5 drutów oporowych z wysokiej jakości stopu niklu, miedzi i chromu

OPIS PRODUKTU

Maszyna do cięcia styropianu Pro Bauteam

Wysokiej jakości maszyna do cięcia styropianu marki Pro Bauteam pozwoli szybko i dokładnie ukształtować płyty ze styropianu i styroduru, a także sztywną piankę polistyrenową. Dzięki swoje efektywności model GAZELLE 3 doskonale nadaje się do profesjonalnego użytku przez firmy zajmujące się dociepleniami budynków czy pracami remontowymi.

Gilotyna do styropianu GAZELLE 3 – opis

Wysoką wydajność urządzenie zawdzięcza mocy 200 W (transformator 40 V). Dzięki niej drut oporowy bardzo szybko osiąga wysoką temperaturę. Nad bezpieczeństwem podczas użytkowania czuwa bezpiecznik termiczny. Ponadto gilotyna do styropianu wyróżnia się stopniem ochrony IP68.

Precyzyjna obróbka to zasługa m.in. skali służącej do kontrolowania całego procesu oraz prowadnic z łożyskami. Dodatkowo ustawisz też kąt łuku (0-85°) oraz głębokość cięcia do 330 mm. Model GAZELLE 3 jest przystosowany do płyt o długości 1300 mm.

Uniwersalne zastosowanie wynika z możliwości wykorzystania maszyny do cięcia styropianu w różnych miejscach. Oprzesz ją o ścianę, rusztowanie lub płytę nośną. Urządzenie ma stabilny stojak. W paczce umieściliśmy też 5 drutów oporowych ze stopu niklu, miedzi i chromu.

Sięgnij po maszynę do cięcia styropianu Pro Bauteam i przyspiesz ocieplanie budynków. Wysoka jakość wykonania, precyzyjna obróbka oraz łatwość obsługi sprawiają, że model GAZELLE 3 to doskonały dodatek do każdego warsztatu i placu budowy. Złóż zamówienie już dziś!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

15.07.2022

Spínač řezu pěkně na madle, možnost široké základny desek pro stabilní řez i výborné zarážky na madle k libovolné změně tloušťky EPS desek - snadná a rychlá práce...oproti dosavadním standardním řezačkám.