(1) Ocena

Produkt: EX10011579

|

Model: RCMR-470P14

Regał na wino - metalowy - 4 półki - na 16 butelek

219,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Uniwersalność – pasuje do każdego wnętrza, ma praktyczną otwartą konstrukcję
  • 4 duże półki – idealne do użytku komercyjnego i domowego, każda ma 4 wgłębienia na butelki
  • Wytrzymałość – udźwig 50 kg na półkę
  • Prosty montaż – akcesoria w zestawie, nie trzeba używać narzędzi
  • Wytrzymałość – srebrna powłoka epoksydowa sprawia, że regał nadaje się do suchych i wilgotnych miejsc

OPIS PRODUKTU

Regał na wino - metalowy - 4 półki

Regał na wino to niezbędny element wyposażenia restauracji, kawiarni, winiarni, winnic, sklepów, a także domowych spiżarni i kuchni. Model RCMR-470P14 marki Royal Catering docenią profesjonalni i prywatni użytkownicy.

Półka na wino – opis

Cztery półki o wymiarach 45 x 30 cm pozwalają wygodnie przechowywać butelki białego, czerwonego i różowego wina, szampana oraz innych alkoholi. Każdy poziom o udźwigu 50 kg ma 4 specjalne wgłębienia. Łącznie mieści się 16 butelek. Wysokość półek można regulować zależnie od potrzeb. Mebel nadaje się też do podziału na dwa mniejsze. Łatwo go złożysz bez użycia narzędzi – wystarczą akcesoria dodane do kompletu.

Srebrne wykończenie epoksydowe sprawia, że model marki Royal Catering dobrze prezentuje się na widoku klientów i zdaje egzamin w miejscach o dużej wilgotności. Równie dobrze sprawdzi się w sklepie, jak i piwniczce win.

Otwarta konstrukcja pozwala łatwo i szybko wyczyścić regał metalowy. Dzięki niej masz dostęp do ułożonych butelek z każdej strony. Solidna budowa zapewnia trwałość przy intensywnym użytkowaniu. Słupki mają wysokość 45 cm. Nóżki poziomujące zapewniają stabilność nawet na nierównej powierzchni.

Metalowy regał na wino to jeden z najpopularniejszych tego rodzaju mebli wybieranych przez klientów! Model RCMR-470P14 jest praktyczny, a dzięki wykończeniu epoksydowemu także bardzo trwały. Zamów już dziś regał w oficjalnym salonie producenta Royal Catering!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


5.0

W oparciu o 1 ocenę

27.07.2020

Helppo koota.Todella hieno.