W obniżonej cenie
Liczba opinii: (4)

Spawarka TIG - 200 A - cykl pracy 60% - Puls - LED - cyfrowa

1199,00 zł 1299,00 zł
Cena zawiera 23% VAT.

Produkt : EX10021420

|

Model : S-WIGMA200M

Gwarancja najniższej ceny
Cena zawiera 23% VAT.

Min. cena w zł z 30 dni przed obniżką: 1299,00 zł

Gotowy do wysyłki!

Dostawa ok. wtorek, 16 lipca
Szt.
Rabat
Za produkt
1+
0%
1199,00 zł
3+
5%
1139,05 zł
5+
10%
1079,10 zł
10+
15%
1019,15 zł
Kluczowe informacje
  • Siła – spawanie TIG do 200 A, przy 100% cyklu pracy do 110 A, MMA do 160 A
  • Nowoczesność – wysokiej jakości inwertor IGBT i przejrzysty, cyfrowy panel sterowniczy
  • Optymalizacja – precyzyjne opcje ustawień funkcji pulsacji oraz czasu końcowego i wstępnego wypływu gazu
  • Praktyczność – intuicyjny wybór funkcji i parametrów za pomocą przycisków i pokrętła
  • Efektywność – spawanie MMA z Hot Start i Arc Force
Bezpieczne metody płatności
Szczegóły dostawy
Zwroty i gwarancja

OPIS PRODUKTU

Spawarka TIG DC do cienkich i grubych blach – ale bardzo dokładna!

Czy oczekujesz precyzyjnych wyników spawania przy maksymalnej łatwości użytkowania? Użyj więc spawarki TIG ze Stamos Germany! Niezależnie od tego, czy na budowie, w warsztacie czy w pracowni hobbystycznej, spawarka TIG DC imponuje pierwszorzędnymi wartościami wydajności, łatwą obsługą i elastycznie regulowanymi parametrami spawania. Użyj także funkcji MMA do wykonywania prac spawalniczych na zewnątrz.

Wszystko w zasięgu wzroku na cyfrowym panelu sterowniczym spawarki TIG

Za pomocą przejrzystego cyfrowego panelu sterowniczego możesz szybko i precyzyjnie ustawić wszystkie parametry. Pokrętłami i przyciskami optymalnie skoordynuj wszystkie wartości, takie jak częstotliwość impulsów, czas końcowego wypływu gazu czy prąd spawania do 200 A. Wspomaga Cię dobrze widoczny wyświetlacz LED. Pedał nożny, który w razie potrzeby możesz podłączyć (brak w zestawie) zapewnia dodatkową swobodę ruchów.

W przypadku cienkich arkuszy użyj funkcji pulsacji. Nawet w trudnych warunkach stabilizujesz łuk i regulujesz częstotliwość impulsów w zakresie 0,5-200 Hz. Możesz również wybrać inne parametry, takie jak prąd początkowy, bazowy lub końcowy i ustawić je w zależności od obrabianego przedmiotu.

Nowoczesny inwertor IGBT wspiera Cię w precyzyjnym użyciu wszystkich parametrów spawania, dzięki czemu możesz uzyskać doskonałe spawy. Zapewnia również łatwą zmianę funkcji spawalniczych i przełączenie ze spawania 2- lub 4-taktowego. Aktywujesz łuk za pomocą niezawodnego zajarzania o wysokiej częstotliwości (HF).

Za pomocą spawarki TIG spawasz prądem stałym (DC), dzięki czemu zespawasz prawie wszystkie rodzaje metali spawalnych i ich stopów, takie jak stal, stal nierdzewna, miedź, nikiel czy tytan. Pozwala spawać w różnych pozycjach, zarówno w pionie, poziomie, jak i nad głową.

Precyzyjne spawanie MMA nawet bez gazu osłonowego

Do spawania elektrodowego użyj dołączonego uchwytu MMA do elektrod o średnicy 1.6-4 mm. Najlepsze rezultaty możesz osiągnąć do 160 A dzięki funkcjom Hot Start i Arc Force. Funkcja Hot Start zapewnia krótkotrwałe zwiększenie prądu spawania po rozpoczęciu procesu spawania, dzięki czemu możesz pracować niezawodnie i czysto już od pierwszej chwili. Dzięki funkcji Arc Force regulujesz łuk, aby dostosować go do spawanego materiału i pożądanej gęstości spoiny.

Dzięki spawarce TIG DC Stamos Germany otrzymujesz nie tylko solidne wartości wydajności, ale także trwały sprzęt. Możesz jej używać nawet w trudnych warunkach dzięki obudowie ze stali węglowej. Aby zapewnić wygodny transport, wystarczy chwycić spawarkę TIG za poręczny uchwyt.

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie


4.8

Na podstawie 4 opinii

Sortuj według :

4 miesiące temu Opublikowano na Expondo Switzerland

Spawacz Tig

Bardzo dobra spawarka za tę cenę, jestem więcej niż zadowolony!👍🏻👍🏻👍🏻

Wyświetl oryginalną opinię

4 miesiące temu Opublikowano na Expondo Ireland

Spawacz

Bardzo dobry produkt

Wyświetl oryginalną opinię

11 miesięcy temu Opublikowano na Expondo Germany

Brak opinii.

Wyświetl oryginalną opinię

12 miesięcy temu Opublikowano na Expondo Belgium

Spawarka Tig

Piękne urządzenie za rozsądne pieniądze. Robi to, co powinien. Jednak początkujący muszą wziąć pod uwagę, że zawory redukcyjne, złącza, elektrody do spawania jelit i elektrody wolframowe wiążą się z dodatkowymi kosztami.

Wyświetl oryginalną opinię

Z nami jesteś

w dobrych rękach!

Dzięki dużemu doświadczeniu, chęci do oferowania doskonałej jakości i oszczędzania pieniędzy rozwijamy własne silne marki o zrównoważonym wzornictwie „Made in Germany”. Ciesząc się uznaniem ponad 1000000 zadowolonych klientów, stale rozwijamy nowe metody, aby spełnić indywidualne życzenia i wymagania.

Nasza infolinia jest otwarta dla Ciebie

pn. - pt. 8:00 - 15:00

Zaufali nam eksperci na całym świecie
Ponad 16 lat
doświadczenia w e-commerce
3 MILIONY
osób kupiło nasze produkty