Produkt: EX10020697

|

Model: SWG-MWH-S

Uchwyt magnetyczny spawalniczy - kątownik - mały

85,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Precyzja – dokładnie pozycjonuje obrabiane elementy pod kątem 45, 90 i 135 stopni
  • Wygoda – brak konieczności przytrzymywania materiałów
  • Mały rozmiar – pozwala pozycjonować elementy o ciężarze do 11 kg
  • Trwałość – dopasowane elementy i solidna stalowa obudowa
  • Zestaw – oferta zawiera 2 kątowniki magnetyczne

OPIS PRODUKTU

Kątownik spawalniczy Stamos Welding Group

Magnetyczny uchwyt spawalniczy marki Stamos Welding Group to akcesorium przydatne w każdym warsztacie, firmie remontowej, budowlanej lub hydraulicznej. Jego zadaniem jest ustawianie i przytrzymywanie elementów pod odpowiednim kątem np. podczas spawania, lutowania lub prac montażowych. Silne połączenie magnetyczne jest gwarancją stabilnego i dokładnego pozycjonowania obrabianych materiałów.

Uchwyt magnetyczny SWG-MWH-S – charakterystyka

Precyzja konstrukcji stworzonych przy pomocy kątownika od Stamos Welding Group jest zasługą jego kształtów. Pozwalają one uzyskać kąt 45, 90 lub 135 stopni. Znacząco ułatwi to pracę spawacza, wykluczając konieczność każdorazowego dokonywania pomiarów nachylenia łączonych elementów.

Wygoda podczas spajania z użyciem modelu SWG-MWH-S wynika z magnetycznych właściwości. Dzięki nim, nie ma potrzeby przytrzymywać dłonią obrabianych materiałów, te bowiem stabilnie tkwią w ustalonej przez użytkownika pozycji.

Mały rozmiar uchwytu magnetycznego marki Stamos Welding Group oraz jego nośność pozwalają poziomować obiekty o ciężarze do 11 kg. Nadaje się więc do bezpiecznego spawania małych, stalowych blach, rur czy prętów.

Trwałość modelu SWG-MWH-S to zasługa wysokiej jakości materiałów i solidnego wykonania. Dobrze dopasowane elementy, stalowa obudowa, a także wytrzymałe magnesy sprawiają, że nasz produkt przez długi czas będzie służył swą funkcjonalnością i da się eksploatować go w dowolnych warunkach.

Funkcjonalny uchwyt magnetyczny spawalniczy sprawdzi się w użytku w warsztatach, firmach remontowych i budowlanych. Model SWG-MWH-S zapewnia precyzyjne oraz bezpieczne pozycjonowanie elementów poddawanych np. obróbce spawaniem. Jest niezawodny i bardzo trwały Już teraz skorzystaj z oferty oficjalnego sklepu producenta marki Stamos Welding Group, gdzie jakość produktów idzie w parze z ich atrakcyjnymi cenami.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA