(7) Opinie

Produkt: EX10030336

|

Model: SBS-PW-352B

Waga kontrolna - 35 kg - 2 g - czarna

339,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

 • Zakres ważenia do 35 kg pozwala określać masę różnorodnych produktów, od małych opakowań po większe pudełka
 • Dokładność 2 g jest gwarancją bardzo precyzyjnego ważenia przedmiotów
 • 6 cyfrowych, podświetlanych wyświetlaczy LCD z dużymi, czytelnymi cyframi zapewnia wygodną pracę nawet w warunkach o znacznym zaciemnieniu
 • Wielofunkcyjna waga sklepowa pozwala na dodawanie, mnożenie, zapisywanie, tarowanie, zerowanie
 • Klawiatura odporna na działanie wody i tłuszczu

OPIS PRODUKTU

Elektroniczna waga kontrolna Steinberg Systems

Waga kontrolna marki Steinberg Systems przeznaczona jest do ważenia przedmiotów w magazynach, warsztatach, hurtowniach, przemyśle spożywczym lub w każdym innym, gdzie konieczną jest kontrola ciężarów produktów. Model SBS-PW-352B łączy w sobie nowoczesne moduły i układy elektroniczne, które oferują pomiary o stałej dokładności. Sprzęt charakteryzuje się wielofunkcyjnością, precyzją, niezawodnością i łatwością w obsłudze.

Waga sklepowa SBS-PW-352B – charakterystyka

Uniwersalność wagi kontrolnej marki Steinberg Systems wynika z faktu, że jej maksymalny zakres wynosi 35 kg, dokładność 2 g, a platforma ma wymiary 23 x 34 cm. Dzięki takim parametrom możliwym jest dokładne ważenie różnorodnych produktów, od małych paczek aż po duże pudełka.

Wielofunkcyjność prezentowanego urządzenia to zasługa bardzo użytecznych opcji, znacząco usprawniających pracę. Podczas ważenia przedmiotów, używając klawiszy 0 – 9 wprowadza się ceny za jednostkę, a waga obliczy całkowitą wartość do zapłaty. Ponadto dostępne są też funkcje:

 • TAROWANIE – pozwala określić masę netto.
 • ZEROWANIE – ustawia bieżące obciążenie na wartość zerową.
 • ZAPIS DANYCH – zapisuje aktualnie ustawioną cenę jednostkową na jednym z siedmiu zaprogramowanych przycisków M1 – M7.
 • USUWANIE DANYCH (C) – służy do anulowania zapamiętanych danych.
 • DODAWANIE – pozwala zapamiętać aktualną cenę całkowitą i dodać ją do innej ceny ważonego produktu. Operacja może być powtarzana do 99 razy.
 • MNOŻENIE – służy do pomnożenia cen ważonych produktów.

Kontrola pomiarów możliwa jest dzięki sześciu wyświetlaczom LCD rozmieszczonym z przodu i z tyłu urządzenia. Pozwalają one zobaczyć nie tylko wynik pomiaru masy, ale też cenę jednostkową, a także koszt całkowity. Wyraźne cyfry o wysokości 15 mm oraz funkcja podświetlenia ekranów to cechy zwiększające widoczność nawet w przypadku zaciemnionych pomieszczeń.

Niezawodność modelu SBS-PW-352B jest wynikiem zastosowania najnowocześniejszych technologii. Wysokiej jakości układ scalony zapewnia wydajność i długotrwałą stabilność pomiarów. Wyniki wyświetlane są bardzo szybko, zaś skala niemal natychmiast powraca do zera. Sprzęt jest ponadto skalibrowany, więc praktycznie od razu możesz rozpocząć ważenie, mając jednocześnie pewność, że proces ten przebiegnie bardzo sprawnie.

Bezpieczeństwo podczas eksploatacji wagi elektronicznej zostało zapewnione przez system ostrzegania przed przeciążeniem. W przypadku, gdy dojdzie do takiej sytuacji, użytkownik otrzyma informację w postaci sygnałów – dźwiękowego i graficznego. Doskonałym rozwiązaniem jest również klawiatura odporna na działanie wody i tłuszczu.

Energooszczędność to zasługa wbudowanej baterii kwasowo-ołowiowej. Gwarantuje ona 40-godzinną bezprzewodową pracę, a przy co najmniej dziesięciosekundowej przerwie w działaniu waga wyłącza się. Przy niskim poziomie naładowania baterii na wyświetlaczu pojawi się znak graficzny, informujący o konieczności ładowania.

Stabilność modelu SBS-PW-352B zapewniają solidne nóżki o regulowanej wysokości. Dzięki nim cała konstrukcja dobrze trzyma się powierzchni roboczej, nie niszcząc jej ani nie ślizgając się. Możesz więc ustawić sprzęt w dogodnym dla siebie miejscu. Mobilność wagi sklepowej od Steinberg Systems jest zasługą niedużych gabarytów oraz niewielkiego ciężaru. Urządzenie da się swobodnie przenosić bez większego wysiłku.

Nowoczesną wagę kontrolną SBS-PW-352B docenią wszystkie osoby zajmujące się handlem. Charakteryzuje się niezawodnością, precyzją i solidnym wykonaniem. Stworzona przy zastosowaniu najnowszych technologii pozwala używać szeregu bardzo użytecznych funkcji, znacząco ułatwiających pracę. Już dziś skorzystaj z oferty oficjalnego sklepu marki Steinberg Systems, gdzie wysoka jakość produktów idzie w parze z ich atrakcyjną ceną.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


4.9

W oparciu o 7 opinii

01.06.2023

Od objednání až po doručení plná spokojenost. Váha bez problému, vynikající výdrž akumulátoru. Doporučuji.

01.06.2023

01.06.2023

Naprostá spokojenost

01.06.2023

01.06.2023

01.06.2023

Nopea toimitus ja hyvä vaaka edullisesti!

01.06.2023

Produit très bien pour mon usage il manque quand même un mode d'emploi