Szlifierki do gipsu

Poznaj nasz szeroki wybór produktów
Więcej kategorii

1 - 7 z 7 produktów

Nie znaleziono wyników dla danego filtra!

Oferowane szlifierki do gipsu to elektronarzędzia przeznaczone do robót wykończeniowych. Doskonale nadają się do wygładzania ścian, szlifowania połączeń płyt regipsowych, elementów sztukaterii itp. Wysoka efektywność oraz łatwa obsługa to niewątpliwe zalety, które zostaną docenione przez zawodowych budowlańców i amatorów. Nasi klienci zamawiają chętnie także dostępne w expondo.pl młotowiertarki oraz przecinarki do glazury!

Szlifierki do gipsu żyrafy i tradycyjne

Proponowane szlifierki do gipsu to sprzęty o wysokich parametrach użytkowych. W zależności od modelu dostępne są z wysięgnikiem teleskopowym (tzw. żyrafy), który ułatwia obróbkę sufitu oraz tradycyjne z poręcznym uchwytem (świetne do ścian). Funkcjonalne elementy typu lampka LED lub worek na pył pozwalają na wygodną pracę. W zestawie ze szlifierkami znajdują się także wysokiej jakości tarcze do szlifowania. Nabywając sprzęt marki MSW, otrzymujesz urządzenie kompletne, gotowe do pracy po rozpakowaniu przesyłki.

Szlifierki do gipsu i inne elektronarzędzia

Potrzebujesz solidnego i trwałego wyposażenia do swojej firmy budowlanej? Oprócz szlifierek do gipsu posiadamy także nowoczesne noże do styropianu, bardzo wydajne nożyce do blachy, a także opalarki elektryczne, które są idealne do usuwania resztek starej farby.

Każdy sprzęt z asortymentu naszego sklepu przeszedł szereg wymagających testów technicznych. Dzięki temu mamy pewność, że do Twoich rąk trafia produkt najwyższej klasy, wyróżniający się doskonałymi właściwościami eksploatacyjnymi.

Oparcie o niemieckie standardy zaprocentowało licznym gronem zadowolonych klientów. Już teraz dołącz do nich i zamów w expondo.pl potrzebne Ci urządzenia w korzystnej cenie!