Produkt: EX10062012

|

Model: MSW-TCT-01

Montażownica do opon motocyklowych - 16"

489,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Uniwersalność – do opon motocyklowych w rozmiarach 16"
  • Solidność – kwadratowa rura 1 1/2" x 1 1/2" (3,8 x 3,8 cm) wykonana ze stali malowanej proszkowo i mocowanie na środku obręczy z nakrętką motylkową
  • Prostota – długa dźwignia 29" (73,6 cm) wymaga niewielkiego wysiłku
  • Delikatność – plastikowe ochraniacze na powierzchni styku zapobiegają zarysowaniom i uszkodzeniom felgi
  • Mobilność – szybsza i łatwiejsza wymiana opon na torze wyścigowym, a także w warsztacie i garażu

OPIS PRODUKTU

Ręczna i mobilna montażownica do opon motocyklowych od MSW!

Zdejmowanie opon motocyklowych z felg bez większego wysiłku? Z ręczną montażownicą do opon od MSW zrobisz to w kilka sekund! Łatwy w użyciu przyrząd nadaje się do kół 16" i jest niezastąpioną pomocą podczas ściągania ogumienia z felg. Dzięki poręcznemu rozmiarowi i niewielkiej wadze sprzęt jest idealny zarówno na torze wyścigowym, jak i w profesjonalnym warsztacie lub prywatnym garażu.

Wysokiej jakości przyrząd do demontażu opon spełniający wymagania fachowców

Dzięki przemyślanej konstrukcji samodzielnie i z minimalnym wysiłkiem obsłużysz przyrząd do zdejmowania opon motocyklowych. Uchwyt obręczy z wałkiem centralnym 16 mm i nakrętką motylkową gwarantuje stabilność również podczas obrotu. Po zamocowaniu opona jest zdejmowana z obręczy za pomocą regulowanej łyżki o szerokości 5" (12,7 cm). Długa dźwignia 29" (73,6 cm) pozwala bez wysiłku zakładać i zdejmować nawet starsze felgi typu beadlock lub ATV. Plastikowe ochraniacze zapobiegają rysowaniu obręczy.

Dzięki wysokiej jakości wykonania i solidnej stalowej konstrukcji montażownica do opon motocyklowych wytrzyma nawet najcięższe warunki. Dlatego przekonuje długą żywotnością. Podstawa i uchwyt koła wykonane są ze stali malowanej proszkowo, a dźwignia i uchwyt ze stali ocynkowanej. Usprawnij demontaż i montaż opon oraz oszczędź czas dzięki montażownicy do opon MSW!

Wskazówka: felgi zdemontujesz jeszcze szybciej, jeśli wcześniej zostaną spryskane środkiem do czyszczenia okien.

DANE TECHNICZNE