W obniżonej cenie

Produkt: EX10060970

|

Model: MSW-WR3

Pilot do wyciągarki - bezprzewodowy - 30 m - WR3

109,00 zł 119,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 119,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Zasięg działania do 30 metrów
  • Łatwa, intuicyjna obsługa
  • Sygnalizacja włączenia urządzenia
  • Zasilanie standardową baterią 23A 12V (1 szt.)
  • Kolorowe przewody do łatwego podłączenia odbiornika

OPIS PRODUKTU

Pilot bezprzewodowy do wyciągarek samochodowych

Pilot bezprzewodowy MSW to odpowiedź na potrzeby miłośników offroadu i jazdy terenowej. Służy do zdalnego sterowania wyciągarką podczas wydostawania samochodu, quada lub innego pojazdu, który ugrzązł np. w błocie. Wysoka jakość wykonania oraz duża wszechstronność zapewniają bezawaryjną pracę nawet w trudnych warunkach.

Pilot MSW-WR3 - specyfikacja

Duży zasięg sygnału - aż 30 metrów - pozwala obsługującemu oddalić się na bezpieczną odległość. Do wyciągarki montowany jest odbiornik, z którym kontroler MSW-WR3 komunikuje się za pomocą fal radiowych. Możliwość pracy z większego dystansu zmniejsza ryzyko wypadku przy jednoczesnym poprawieniu widoczności.

Kompatybilność z wyciągarkami 10060662, 10060665 sprawia, że pilot MSW-WR3 jest bardzo uniwersalny. Odbiornik wyposażono w przewody o różnych kolorach. Dzięki nim oraz przejrzystym wskazówkom zawartym w instrukcji obsługi instalacja przebiega szybko i łatwo.

Niewielkie wymiary i waga powodują, że sterowanie wciągarką przebiega wyjątkowo komfortowo. Co więcej, pilot MSW został wyposażony w specjalny hak, który umożliwia dogodne przymocowanie go np. do paska spodni.

Wygodę obsługi pilota MSW gwarantują dwa duże, gumowane przyciski, jak też osobny przesuwny włącznik. To rozwiązanie w pełni intuicyjne, zmniejszające ryzyko przypadkowego poruszenia mechanizmu. Wbudowana dioda sygnalizuje gotowość urządzenia do działania (przypominając również o jego wyłączeniu, gdy nie jest potrzebne).

Zasilanie jedną baterią 23A 12V gwarantuje długą i bezproblemową pracę, a gdy już skończy się prąd - łatwą i niedrogą wymianę. Bateria jest standardowa, przez co bez problemu dostępna w większości sklepów.

Wytrzymała obudowa zapewnia niezbędną odporność na oddziaływanie czynników zewnętrznych. Blokuje dostęp kurzu, pyłu czy wilgoci do części wewnętrznych. Gwarantuje także bezpieczeństwo użytkownika.

Dzięki wytrzymałej konstrukcji i dużemu zasięgowi pilot MSW-WR3 spełni oczekiwania najbardziej wymagających miłośników offroadu i jazdy w terenie. Z jego pomocą obsługa wciągarki samochodowej nawet w ekstremalnych warunkach nie sprawi użytkownikowi najmniejszego kłopotu.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA