W obniżonej cenie

Produkt: EX10061218

|

Model: MSW-ATB-750R

Skrzynka narzędziowa - aluminiowa - 75 l

569,00 zł 669,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 669,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Solidność – mocna pokrywa
  • Pojemność – wymiary 75 x 25 x 40 i pojemność 75 l
  • Ochrona – zamek z kluczami w zestawie
  • Wytrzymałość – konstrukcja z aluminium o grubości 1,3 mm
  • Trwałość – dwa nitowane zawiasy z aluminium

OPIS PRODUKTU

Metalowa skrzynka narzędziowa MSW

Do przechowywania narzędzi w swoim warsztacie czy przydomowym garażu potrzebujesz solidnej skrzynki narzędziowej. W tym celu marka MSW stworzyła model MSW-ATB-750R. Jego wymiary i pojemność 75 l pozwolą utrzymać porządek w Twojej pracowni.

Warsztatowa skrzynka na narzędzia MSW-ATB-750R – opis

Wytrzymała konstrukcja skrzynki warsztatowej została wykonana z bardzo mocnego aluminium. Materiał nie koroduje oraz jest odporny na działanie większości środków chemicznych. Ścianki o grubości 1,3 mm pozwalają bezpiecznie przechować i przetransportować nawet ciężkie narzędzia.

Wygodne otwieranie pokrywy modelu MSW-ATB-750R to zasługa sepcjalnych łańcuchów. Dzięki nie nie musisz przerzucać wieka na tył skrzyni, żeby sięgnąć po jej zawartość.

O bezpieczeństwo narzędzi dba wbudowany zamek. Chroni on sprzęt przed niepowołanymi osobami. Do jego otwierania/zamykania służą dołączone klucze.

Wybierz solidną skrzynkę narzędziową marki MSW i przechowuj swoje narzędzia w jednym miejscu. Za sprawą metalowej konstrukcji masz pewność, że model MSW-ATB-750R posłuży Ci przez wiele lat. Złóż zamówienie już dzisiaj.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie