W obniżonej cenie
(1) Ocena

Produkt: EX10061402

|

Model: MSW-CA-117

Stetoskop samochodowy - elektroniczny - 6 kanałów

429,00 zł 469,00 zł
Ceny zawierają VAT

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 469,00 zł

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Precyzja – superczuły stetoskop z sondą testową
  • Wszechstronność – do wykrywania usterek w silniku, skrzyni biegów, kolektorze wydechowym i dolotowym, wtryskiwaczu paliwa, chłodnicy, zaworach czy zbiorniku paliwa
  • Mobilność – walizka transportowa w zestawie
  • Wygoda – wysokiej jakości wyściełane słuchawki
  • Profesjonalizm – idealny dla mechaników, elektroników, serwisantów i diagnostów

OPIS PRODUKTU

Stetoskop samochodowy - elektroniczny - 6 kanałów

Profesjonalny stetoskop samochodowy od MSW pozwoli skutecznie oraz szybko zlokalizować usterki w silniku, skrzyni biegów, kolektorze wydechowym i dolotowym, wtryskiwaczu paliwa, chłodnicy, zaworach czy zbiorniku paliwa. Pozwoli też wykryć nieszczelności przy szybach w drzwiach. Dlatego model MSW-CA-117 to niezastąpione narzędzie każdego mechanika, diagnosty, serwisanta i nie tylko.

Stetoskop diagnostyczny do samochodu MSW-CA-117 – opis

Wysoka dokładność wykrywania to zasługa 6 czujników z zaciskami i 6-kanałowej skrzynki kontrolnej połączonych ze sobą przewodami o długości 4,8 m. Zaprojektowano je tak, aby precyzyjnie monitorowały każdą usterkę z osobna, nawet podczas jazdy autem.

Praktyczne akcesoria zwiększają użyteczność modelu MSW-CA-117. W zestawie znajdują się m.in. wyściełane słuchawki do kontrolowania pracy urządzenia. Wszystkie elementy kompletu można przechować w dołączonej wytłaczanej walizce transportowej.

Usprawnij diagnostykę pojazdów z bardzo czułym stetoskopem samochodowym marki MSW. Nowoczesne rozwiązania oraz wysoka dokładność sprawiają, że model MSW-CA-117 znajdzie zastosowanie w niejednym warsztacie. Złóż zamówienie już dziś!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie