Szczypce

Zainspiruj się blogiem expondo

Wielozadaniowe szczypce oraz zaciski zaprojektowano z myślą o usprawnieniu prac naprawczych oraz serwisowych w warsztatach samochodowych, punktach wulkanizacyjnych oraz innych punktach branży motoryzacyjnej. Narzędzia posłużą m.in. do ściągania opasek zaciskowych, odcinania obiegu w przewodach elastycznych układu chłodniczego lub paliwowego czy wyważania kół. Ich wytrzymałość oraz ergonomię docenią zarówno zawodowi mechanicy, jak i prywatni użytkownicy. Oferta obejmuje również inne wysokiej jakości produkty marki MSW Motor Technics, które przydadzą się w warsztacie: efektywne polerki samochodowe, praktyczne podnośniki oraz solidne ściągacze.

Narzędzia o przemyślanej konstrukcji

Wszystkie oferowane szczypce oraz zaciski cechują się solidną konstrukcją ze stali. Sprawia ona, że są bardzo wytrzymałe i zdecydowanie trwalsze od tradycyjnych narzędzi, więc posłużą przez długi czas. Jednocześnie nie uszkadzają one zdejmowanych lub zakładanych elementów.

Obcęgami niezwykle prosto się manewruje dzięki ergonomicznym rączkom oraz niewielkiej wadze. Specjalne profilowanie pozwala na swobodny montaż oraz demontaż nawet w ciasnych, trudno dostępnych miejscach.

Bogata oferta

Różnorodny asortyment to gwarancja dobrania narzędzia odpowiedniego do rodzaju wykonywanej pracy oraz indywidualnych potrzeb. W naszym sklepie znajdziesz m in. szczypce do ściągania opasek zaciskowych, zaciski do przewodów elastycznych, obcęgi do montażu/demontażu ciężarków na koła czy szczypce do zdejmowania pierścieni tłokowych. Wszystkie produkty odznaczają się nie tylko dużą funkcjonalnością, ale także atrakcyjną ceną.

Potrzebujesz lekkich, ale wydajnych narzędzi do Twojego warsztatu? Wejdź na expondo.pl! Nasz asortyment, poza sprzętem od MSW Motor Technics, obejmuje również artykuły innych renomowanych marek, np. zgrzewarki od Stamos Germany czy wciągarki od Steinberg Systems. Wszystkie oferowane artykuły wykonano zgodnie z wysokimi standardami jakości. Zamów już dziś urządzenia do Twojej firmy na expondo.pl z gwarancją natychmiastowej wysyłki!