Spawarki

Zainspiruj się blogiem expondo

Wydajne spawarki od Stamos Welding Group to profesjonalny sprzęt, który znajdzie uznanie wśród doświadczonych pracowników warsztatów, domowych majsterkowiczów i osób po kursach spawalniczych. O wysokiej jakości naszego sprzętu spawalniczego świadczy wykorzystanie najnowszej technologii w dziedzinie spawalnictwa. Gwarantuje ona, że maszyny nie tylko posłużą przez długie lata, ale i nie stracą na wydajności. Pozwoli to na wykonywanie połączeń wymagających precyzji, jak spoiny pachwinowe czy czołowe.

Szeroka oferta spawarek umożliwi każdemu wybranie produktu odpowiedniego do jego potrzeb. W sklepie expondo znajdziesz urządzenia przeznaczone do spawania takich elementów, jak stalowe konstrukcje, cienkie blachy czy rury wykonane z aluminium lub miedzi. Nie brakuje także akcesoriów spawalniczych (odzież ochronna, maski, uchwyty), a także części zamiennych (tuleje do palników, przewody do spawarek, szkła do przyłbic). Sprawdź i wybierz sprzęt do swojego warsztatu!

Spawarki dla profesjonalistów i amatorów spawania

Wysokiej jakości spawarki to cecha rozpoznawcza urządzeń marki Stamos. Każdy z prezentowanych produktów do spawania charakteryzuje się wysokimi parametrami technicznymi, które w połączeniu z przemyślaną konstrukcją umożliwią precyzyjne wykonanie zadania. Zdecyduj, czy potrzebujesz niewielkiej i wygodnej w przenoszeniu maszyny spawalniczej, która sprawdzi się przy prostych pracach w przydomowym garażu, czy jednak wybierzesz dużą maszynę o znacznie większej mocy stworzoną z myślą o profesjonalnych warsztatach spawalniczych. W sklepie expondo.pl każdy znajdzie odpowiedni sprzęt dla siebie, zarówno doświadczeni spawacze, jak i osoby stawiające pierwsze kroki w tej dziedzinie.

Nasi inżynierowie dołożyli wszelki starań, aby prezentowane spawarki były wydajne przez długie lata. Dbają o to chociażby wbudowane wentylatory chroniące przed przegrzaniem. Zapewniają one stały przepływ powietrza wewnątrz maszyny, co skutecznie chłodzi podzespoły i wydłuża ich żywotność. Dodatkowo urządzenia wyposażono w funkcje ułatwiające pracę (np. puls, bezdotykowe zajarzenie łuku, 2T/ 4T, Arc-Force) oraz, w niektórych przypadkach, możliwość podłączenia włącznika nożnego.

W ofercie sklepu expondo.pl znajdziesz także szereg produktów przydatnych w spawalnictwie. Wśród nich są przecinarki plazmowe, uchwyty, przewody czy maski spawalnicze. Dzięki tym ostatnim skutecznie ochronisz swój wzrok przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym i podczerwonym.

Spawarki do aluminium, stali nierdzewnej i nie tylko

Różnorodność spawarek w ofercie sklepu expondo.pl sprawi, że każdy znajdzie urządzenie, dzięki któremu zespoli elementy wykonane z różnych metali. Podczas projektowania spawarek Stamos Germany, specjaliści wzięli pod uwagę, że każdy materiał wymaga innego traktowania. Dlatego niezależnie od tego, czy będziesz spawać aluminium, stal nierdzewną czy żeliwo, w sklepie expondo.pl z pewnością znajdziesz sprzęt, który Ci to umożliwi.

Z szerokiej gamy produktów do wyboru są chociażby spawarki MIG/MAG, których praca opiera się na spawaniu drutem oraz wykorzystaniu gazów osłonowych. Migomaty doskonale sprawdzają się w łączeniu metali o grubości od 1 mm, dlatego nadają się do spawania stalowych konstrukcji oraz rur. Do pracy w trudnych warunkach i na grubych materiałach np. żeliwie najlepiej nadadzą się spawarki MMA. Dzięki elektrodzie otulonej spoina wykonana tym sprzętem spawalniczym cechuje się wysoką jakością, a jej późniejsze szlifowanie nie stanowi problemu. Spawarki TIG to kolejny z dostępnych rodzajów urządzeń. Stosuje się je do łączenia bardzo cienkich materiałów wykonanych ze stali, miedzi czy aluminium. Wysoka jakość spoin to zasługa spawania elektrodą wolframową, umożliwiającą pracę we wszystkich pozycjach przy minimalnej liczbie rozprysków. Najbardziej uniwersalnymi maszynami są spawarki wielofunkcyjne, które łączą w sobie cechy różnych typów urządzeń dostępnych w sklepie expondo.pl.

Profesjonalny sprzęt spawalniczy dla twojego warsztatu spawalniczego

Prowadzisz firmę świadczącą usługi spawalnicze i szukasz sprzętu do swojego warsztatu? W expondo.pl kupisz wszystko to, co potrzebujesz, żeby zagwarantować sobie bezpieczeństwo, a klientom zadowolenie z wykonanego zadania. Poza urządzeniami, które wykorzystasz np. do spawania tłumików czy aluminiowych felg, znajdziesz też odzież ochroną wykonaną ze skóry. Zaprojektowano ją tak, aby w jak największym stopniu zapobiec poparzeniom oraz porażeniom prądem. Do wyboru masz kurtki, fartuchy oraz rękawice spawalnicze z dwoiny bydlęcej. Ochronę oczu zapewnią ci maski wyposażone w filtry samościemniające, które automatycznie ograniczą ilość światła podczas spawania. Ma to na celu zminimalizowanie ryzyka uszkodzenia wzroku przez promienie UV i IR.

Organizację narzędzi w miejscu pracy z pewnością ułatwią specjalne wózki spawalnicze. Wyposażono je w praktyczne szuflady i półki, na których można umieścić przenośnią spawarkę oraz przybory niezbędne do pracy. Dzięki zamontowanym kółkom sprzęt można swobodnie transportować na terenie warsztatu. Ponadto w ofercie sklepu expondo.pl jest szeroki wybór części zamiennych do maszyn w postaci przewodów i uchwytów spawalniczych, dysz do migomatów czy tulejek do spawarek TIG.