(6) Opinie

Produkt: EX10020172

|

Model: SWG-WC-2

Wózek spawalniczy - 3 półki - 75 kg

469,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Użyteczność – duża nośność do 75 kg
  • Wygoda – 3 półki i miejsce na butlę
  • Mobilność – 4 duże kółka (2 skrętne)
  • Trwałość – solidna konstrukcja ze stali
  • Uniwersalność – perfekcyjny do przechowywania maszyn i części eksploatacyjnych

OPIS PRODUKTU

Wózek spawalniczy - 3 półki - 75 kg

Solidny wózek spawalniczy marki Stamos Welding Group to urządzenie zaprojektowane do użytku w wielu branżach związanych ze spawalnictwem. Profesjonalna konstrukcja stworzona została do transportu spawarek, przecinarek plazmowych, zgrzewarek kondensatorowych i innych tego typu urządzeń. Model SWG-WC-2 gwarantuje użytkownikowi szybkie i bezpieczne przewiezienie maszyn.

Wózek do spawarki – charakterystyka

Solidna konstrukcja z pomalowanej na czarno, wytrzymałej stali posiada nośność całkowitą do 75 kg, co sprawia, że wózek spawalniczy nadaje się nawet do ciężkich spawarek typu MIG/MAG i TIG. Z tyłu znajduje się miejsce na butlę z gazem, którą łatwo unieruchomić za pomocą 2 mocnych łańcuchów.

Ergonomię użytkowania zapewnia wózkowi przemyślany projekt. Sprzęt dysponuje 3 półkami. Wygodnie na nich przechowywać nie tylko spawarkę, ale także akcesoria, części eksploatacyjne oraz różne narzędzia. Po bokach znajdują się z kolei praktyczne wieszaki na przewody spawalnicze.

Duża mobilność to zasługa kółek. Większe z tyłu mają średnicę 150 mm, natomiast mniejsze z przodu, obrotowe – 64 mm. Dzięki nim, a także wygodnej rączce, model SWG-WC-2 uzyskał zwrotność i łatwość manewrowania nawet z większym obciążeniem.

Wózek spawalniczy od Stamos Welding Group stanowi profesjonalny sprzęt do transportu maszyn spawalniczych. Półki na sprzęt i akcesoria pozwalają uporządkować stanowisko pracy spawacza. Mobilna konstrukcja modelu SWG-WC-2 jest bardzo trwała. Dzięki dołączonej instrukcji i częściom montażowym złożenie wózka po otrzymaniu przesyłki przebiega szybko i sprawnie.

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Oceny i opinie


4.3

W oparciu o 6 opinii

01.06.2023

Il va tres bien pour le déplacement du poste à souder bonnes hauteurs et permet d'avoir les ustensiles à porter de main

01.06.2023

pour l'usage occasionnel ou voir même journalier, ce chariot supporte trois ensembles à souder: un poste MIG/MAG, un poste inverter àl'arc, classique et mes deux bouteilles de mon chalumeau oxyacétylénique, avec les divers câbles et tuyauxpar l'ajout d'un support suppl. à l'arrière pour les tuyaux du chalumeau.

01.06.2023

Très bon produit

01.06.2023

facile de transport

01.06.2023

Prodotto ben fatto secondo aspettative

01.06.2023

Brauchte beim Zusammenbau etwas Gewalt, aber Mann hat es hingebogen.