Krajalnice do ziemniaków

Zainspiruj się blogiem expondo

W dużych, profesjonalnych kuchniach praktyczne akcesoria gastronomiczne to podstawa. Skracają one czas przygotowania posiłku i usprawniają pracę. Muszą być poręczne, a także łatwe w obsłudze. Właśnie takie są krajalnice do ziemniaków marki Royal Catering.

Wykorzystują one prosty mechanizm dźwigni lub, jak w przypadku maszyny do zakręconych ziemniaków na patyku, korbkę. Warzywo płynnie przechodzi przez ostre noże. Powstałe ziemniaczane spirale lub słupki mają regularne, gładkie kształty.

Profesjonalna krajalnica do ziemniaków od Royal Catering

Opcjonalnie krajalnicę do warzyw można zamontować pionowo (przytwierdzając ją np. do ściany, szafki itp.) lub poziomo – do stołu roboczego (pełną ofertę stołów znajdziesz w najnowszym katalogu Royal Catering). Maszyna do zakręconych ziemniaków na patyku wyposażona została z kolei w cztery gumowe, antypoślizgowe nóżki, dzięki czemu sprzęt nie ślizga się po blacie.

Każda krajalnica gastronomiczna Royal Catering powstała z wysokojakościowych komponentów, co podwyższa jej niezawodność. Maszynka do krojenia warzyw (w spirale lub słupki) charakteryzuje się dużą wytrzymałością na obicia, wgniecenia, zarysowania – to zasługa stali szlachetnej wykorzystanej w procesie produkcji.

Ponadto inox dobrze znosi kontakt z wodą, dlatego mycie maszynki do robienia frytek (lub zakręconych ziemniaków) jest proste, szybkie i bezpieczne. Stal szlachetna posłużyła również do wykonania takich produktów jak: bemary czy krajalnice do cebuli. Wszystkie wymienione urządzenia gastronomiczne, oprócz właściwości antykorozyjnych, cechują się długą żywotnością.

Akcesoria kuchenne ze stali szlachetnej najwyższej jakości

Krajalnica do ziemniaków niemieckiej marki Royal Catering powstała z myślą o dużej i małej gastronomii. Nadaje się do profesjonalnych kuchni, food trucków, imbisów itp. Maszynki do krojenia wykonane zostały ze stali szlachetnej, dzięki czemu doskonale sprawdzą się podczas codziennej, intensywnej eksploatacji.

Odporne są na obicia, wgniecenia, zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne. Zastosowany materiał nadaje się do kontaktu z żywnością. Spełnia normy HACCP, a także odpowiada zasadom GMP (Zasady Dobrej Praktyki Produkcyjnej) oraz GHP (Zasady Dobrej Praktyki Higienicznej). Ceniony jest ze względu na łatwość czyszczenia (sprzęt gastronomiczny wykonany z inoxu dobrze znosi kontakt z wodą).

Stal szlachetna została również wykorzystana do produkcji noży w opisywanych krajalnicach. Po skończonej pracy wystarczy opłukać je pod strumieniem bieżącej wody. Wszystkie urządzenia kuchenne, oferowane przez Royal Catering, charakteryzują się niezawodnością i długą żywotnością. W przypadku krajalnic gastronomicznych, dodatkowym wyróżnikiem są ostre noże (takie jak te zastosowane np. w krajalnicy do pomidorów).

Z łatwością tną one owoce i warzywa na równe, gładkie kawałki lub (jak w przypadku maszyny do zakręconych ziemniaków na patyku) symetryczne, długie spirale. Profesjonalne akcesoria gastronomiczne to praktyczna pomoc dla właścicieli punktów zbiorowego żywienia. Już dziś pomyśl o wyposażeniu swojej kuchni w krajalnice do frytek najwyższej jakości.