(1) Ocena

Produkt: EX10061848

|

Model: MSW-CA-132

Klucz do filtra oleju - uniwersalny

65,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wymienność – klucz do filtra oleju pasuje do większości popularnych modeli pojazdów
  • Elastyczność – średnica regulowana płynnie w zakresie 75 - 120 mm
  • Solidność – klucz do filtra oleju wykonany ze stali węglowej
  • Bezpieczeństwo – trzy ramiona chwytaka pewnie trzymają filtr oleju
  • Kompatybilność – uchwyty na grzechotki 3/8" i 1/2"

OPIS PRODUKTU

Klucz do popularnych filtrów oleju

Aby wymienić filtr oleju, potrzebujesz dokładnie dopasowanego narzędzia, takiego jak klucz do filtra oleju z MSW. Sprzęt dostosujesz do najpopularniejszych filtrów oleju i użyjesz zgodnie z różnymi rozmiarami oraz typami. Tego profesjonalnego narzędzia samochodowego od MSW nie powinno zabraknąć w żadnym warsztacie ceniącym efektywną pracę.

Elastyczny klucz do filtra oleju MSW zgodny z wymaganiami pojazdu

Uniwersalny klucz do filtra oleju ma trzy ramiona, które pewnie chwytają filtr oleju. Im większy moment obrotowy, tym mocniejszy chwyt ramion. To skutecznie zapobiega ślizganiu się podczas otwierania i dokręcania filtra oleju. Nawet przy dużym wysiłku unika się uszkodzeń. Klucz pazurkowy do filtra oleju posiada nacięcia 3/8" i 1/2", dzięki czemu można użyć do niego różnych grzechotek. Alternatywnie można go również dokręcić lub poluzować za pomocą klucza 21 mm (13/16").

Aby dopasować klucz do filtra oleju do rozmiaru filtra, wyreguluj ramiona chwytające w zakresie średnicy 75 - 120 mm. Oznacza to, że zawsze masz pod ręką odpowiednie narzędzie do wymiany oleju dla szerokiej gamy filtrów oleju. Klucz do filtra oleju pazurkowy wykonano z bardzo stabilnej stali węglowej, która wytrzymuje duże obciążenia. Użyj sprzętu MSW do profesjonalnej wymiany filtra oleju!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie