Produkt: EX10061054

|

Model: MSW-0AC750-24L

Kompresor bezolejowy - 750 W - 24 l - 8 bar

739,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – silnik o mocy 750 W i bezolejowy kondensator osiągający 1400 obr./min idealnie sprawdzają się w prostym, komercyjnym użytku
  • Pojemność – stosunkowo duży zbiornik o pojemności 24 l (6,3 gal)
  • Efektywność – ciśnienie robocze 8 bar zapewnia doskonałe rezultaty
  • Mobilność – dwa duże koła i solidne uchwyty do łatwego transportowania
  • Ochrona – wbudowany zawór bezpieczeństwa

OPIS PRODUKTU

Kompresor bezolejowy do 8 bar MSW

Praktyczny kompresor bezolejowy marki MSW to idealny sprzęt do pompowania kół, materacy, piłek czy pontonów, czyszczenia zakamarków i napędzenia narzędzi pneumatycznych. Model MSW-0AC750-24L zaprojektowano z myślą o małych firmach np. warsztatach samochodowych czy serwisach elektroniki, a także o prywatnych użytkownikach.

Sprężarka ciśnieniowa 24 l MSW-0AC750-24L – opis

Duża wydajność urządzenia wynika z zastosowania silnika o mocy 750 W (1 KM) i bezolejowego kondensatora osiągającego prędkość nawet 1400 obr./min. Te wartości doskonale wpływają na szybkie uzyskiwanie właściwego ciśnienia. Ponadto sprężarka podczas pracy nie emituje do otoczenia żadnych szkodliwych substancji.

Obszerny zbiornik maszyny ma pojemność 24 l (6,3 gal) i świetnie nadaje się na potrzeby małych przedsiębiorstw. Posiada on grube ścianki (2,5 mm) gwarantujące bezpieczeństwo i zmniejszające ryzyko uszkodzenia sprzętu. Wyposażono go też w specjalny zawór do spuszczania nagromadzonej wody.

Doskonałe rezultaty uzyskasz za sprawą maksymalnego ciśnienia roboczego do 8 bar. W połączeniu z niewielkim rozmiarem kompresora stanowi to idealne rozwiązanie dla użytkowników narzędzi pneumatycznych. Dodatkowo inteligentny włącznik uruchamia pompę, gdy wartość spadnie do 6 bar, a następnie wyłącza urządzenie po osiągnięciu 8 bar. Przed zbyt wysokim ciśnieniem chroni specjalny zawór.

Wysoka mobilność modelu MSW-0AC750-24L to zasługa kółek o średnicy 125 mm i dwóch uchwytów. Pierwszy z nich ma gumową nakładkę i służy do manewrowania sprężarką, a drugi – do podnoszenia sprzętu z podłoża. Stabilność zapewnia noga, która redukuje wibracje i nie uszkadza powierzchni roboczej.

Zacznij efektywnie pompować koła i nie tylko dzięki kompresorowi bezolejowemu niemieckiej marki MSW. Wydajna praca, solidna konstrukcja i praktyczne rozwiązania to cechy, które przemawiają za wyborem modelu MSW-0AC750-24L. Przekonaj się sam o jego skuteczności i złóż zamówienie już dziś!

DANE TECHNICZNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA