Produkt: EX10062082

|

Model: MSW-OPG-12.3

Miernik ciśnienia oleju - 12 elementów - 0-35 bar

169,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Uniwersalność – jedenaście adapterów do prawie wszystkich popularnych pojazdów
  • Prostota – duży czytelny manometr
  • Precyzja – dokładne wyniki w krótkim czasie w zakresie 0-35 bar
  • Trwałość – wysokiej jakości materiały i precyzyjne wykonanie zapewniają, że urządzenie pomiarowe posłuży Ci przez długi czas
  • Praktyczność – etui do użytku mobilnego i łatwego przechowywania po pomiarze

OPIS PRODUKTU

Uniwersalny miernik ciśnienia oleju z bogatym wyposażeniem

Dzięki miernikowi ciśnienia oleju marki MSW znajdziesz usterki, zanim dojdzie do poważnego uszkodzenia silnika. Urządzenia użyjesz do określenia ciśnienia w zakresie 0-35 bar. Jeśli zobaczysz wartość odbiegającą od normy, oznacza to, że masz zużytą pompę oleju, uszkodzone przełączniki ciśnienia lub wskaźniki ostrzegawcze. Dzięki szerokiej gamie akcesoriów manometr ciśnienia oleju wykorzystasz do wszystkich popularnych marek i typów samochodów. Sprawdzi się więc idealnie jako wyposażenie Twojego warsztatu. Jeśli jesteś majsterkowiczem i naprawiasz auta dla przyjemności, to narzędzie również jest dla Ciebie.

Profesjonalny manometr ciśnienia oleju do Twojego warsztatu

Duży manometr posiada czytelną skalę, na której łatwo odczytasz wartości. Wyniki pomiarów z miernika ciśnienia oleju powiedzą Ci, czy wystąpiła usterka. Dzięki elastycznemu wężowi o długości 1,80 m wygodnie podłączysz manometr, a wartości szybko i wygodnie odczytasz. Gdy nie potrzebujesz już testera ciśnienia oleju, zawieś go na wbudowanym haczyku.

Zakres dostawy obejmuje jedenaście różnych adapterów wykonanych z miedzi i aluminium do wszystkich połączeń popularnych modeli samochodów. Do użytku mobilnego i bezpiecznego przechowywania po pomiarze diagnostycznym umieścisz miernik ciśnienia oleju w praktycznej i wytrzymałej walizce.

DANE TECHNICZNE